وقت سفارت ایتالیا

فرم تعیین وقت سفارت

دریافت ویزای ایتالیا شروط پیچیده و خاصی ندارد و این خبر خوبی برای متقاضیان سفر به این کشور است. با تمکن مالی و گردش حساب 4500 الی 5500 یورویی می‌توانید برای دریافت ویزا اقدام کنید. ابتدا باید مدارک لازم را آماده کرده و به سفارت ارائه دهید و سپس مرحله بیومتریک را پشت سر بگذارید. باید بدانید که سفارت ایتالیا مصاحبه ندارد و شما فقط برای انگشت‌نگاری به آن مراجعه خواهید کرد.

فهرست محتوا

آموزش گرفتن وقت سفارت ایتالیا

برای دریافت وقت از سفارت ایتالیا می‌توانید از دو روش آنلاین و از طریق کانال رسمی اقدام نمایید. در صورت تمایل می‌توانید به‌صورت حضوری نیز به سفارت مراجعه کرده و وقت ملاقات خود را رزرو نمایید. 

 

ویزا ایتالیا
ویزا ایتالیا یکی از ویزاهای حوزه شینگن است.

اما از آنجایی که گرفتن وقت سفارت وقت و انرژی زیادی از شما می‌گیرد و ممکن است به دلیل مشکل زبان، هنگام گرفتن وقت راحت نباشید؛ می‌توانید این کار را به پارت ویزا نیز بسپارید. ما وقت سفارت ایتالیا را در کمترین زمان ممکن برایتان دریافت خواهیم کرد. برای این کار کافی است از طریق تلگرام و واتساپ با پارت ویزا در ارتباط باشید.

انواع وقت سفارت ایتالیا

سفارت ایتالیا ویزاهای مختلفی دارد که برای گرفتن وقت سفارت برای هر ویزا متفاوت است، انواع وقت سفارت ایتالیا عبارتند از:

 1. وقت سفارت ایتالیا برای افغان ها؛
 2. وقت سفارت دانشجویی ایتالیا؛
 3. وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی؛
 4. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا تجاری؛
 5. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا ترانزیت؛
 6. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا درمانی؛
 7. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا خود اشتغالی؛
 8. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا تحقیقاتی؛
 9. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا الحاق خانوادگی؛
 10. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا دوره های زبان؛
 11. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا ثبت ‌نام دانشگاه؛
 12. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا کوتاه مدت (تایپ C) شنگن؛
 13. وقت سفارت ایتالیا برای مجوز تحصیل کوتاه‌ مدت؛
 14. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا ترانسپورت؛
 15. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا بازدید از خانواده و دوستان نزدیک؛
 16. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا بلند مدت (اقامت) ایتالیا؛
 17. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا تحصیلی ایتالیا؛
 18. وقت سفارت ایتالیا برای مجوز تبادل دانشجو اراسموس؛
 19. وقت سفارت ایتالیا برای مجوز تحقیقات بلند ‌مدت؛
 20. وقت سفارت ایتالیا برای ویزا اقامت انتخابی؛
 21. وقت سفارت ایتالیا برای مجوز کار کارمندی.

در ادامه به بررسی بیشتر موارد ذکر شده می‌پردازیم:

وقت سفارت ایتالیا برای افغان ها:

دریافت وقت سفارت ایتالیا برای افغان ها که قصد دارند به ایتالیا بروند، ممکن است کمی دشوار باشد اما نگران نباشید با کمک پارت ویزا می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید. افغان‌ها در ابتدا باید فرم درخواست را از سفارت یا کنسولگری ایتالیا دریافت کرده و آن را پر نمایند. سپس مدارک لازم را آماده کنند و در سفارت یا کنسولگری ایتالیا در ایران وقت مصاحبه‌ای را رزرو نمایند. مجموعه پارت ویزا همه این کارها را برایتان انجام می‌دهد. شما فقط باید در روز مراجعه باید موارد لازم را به همراه داشته باشید. دقت داشته باشید که در مصاحبه در مورد دلایل سفر، مسائل مالی و… سوالاتی مطرح می‌گردد که باید به این سوالات به درستی پاسخ دهید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا دانشجویی ایتالیا:

برای دریافت وقت سفارت ایتالیا برای ویزا دانشجویی در ابتدا باید به سایت سفارت این کشور مراجعه کرده و حساب کاربری ایجاد کنید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا دانشجویی
ویزا دانشجویی تا پایان تحصیل معتبر است.

سپس می‌توانید یک وقت ملاقات انتخاب نمایید. در ادامه باید فرم درخواست ویزای تحصیلی و مشخصات خود را ارسال کنید. پس از آن می‌توانید مدارک لازم را با خود به سفارتخانه ببرید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا توریستی:

برای دریافت وقت سفارت برای ویزا توریستی در ابتدا به سایت مراجعه کرده و فرم درخواست ویزای توریستی ایتالیا را پر کنید. سپس برخی از مدارک مانند پاسپورت معتبر، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت هواپیما، گواهی تمکن مالی و گواهی اشتغال به کار را به سفارت ایتالیا ارسال نمایید. پس از انگشت‌نگاری و مصاحبه می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا تجاری:

برای دریافت وقت سفارت ایتالیا برای ویزا تجاری باید مدارک خود را که نشان می‌دهد شما به‌عنوان یک تاجر یا کارآفرین به این کشور سفر می‌کنید، ارائه دهید. از جمله این مدارک می‌توان به مدارک ثبت شرکت، برنامه سفر، مدارک مالی، مدارک تحصیلی حرفه‌ای، بیمه مسافرتی و پاسپورت اشاره کرد. پس از ارائه این مدارک به سفارت و انجام مصاحبه، ویزای تجاری را دریافت خواهید کرد. در برای نوشتن برنامه سفر می‌توانید از مقاله نمونه برنامه سفر برای سفارت ایتالیا استفاده کنید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا ترانزیت:

جهت دریافت ویزا ترانزیت باید مدارک لازم را به سفارت ارائه دهید تا در صورت تایید آن‌ها، ویزای شما صادر شود. سایت مربوط به اخذ وقت سفارت ایتالیا برای ویزا ترانزیت معمولاً هفته‌ای یک بار باز خواهد شد و تمام وقت‌های ملاقات به سرعت رزرو می‌گردند. فرم درخواست ویزای ترانزیت، دو قطعه عکس پاسپورتی، دعوت‌نامه از شرکت حمل‌ونقل ایتالیایی و داشتن مجوز سفر تعدادی از مدارکی هستند که باید همراه خود به سفارت ببرید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا درمانی:

برای اخذ ویزا درمانی ایتالیا در ابتدا باید مدارک لازم را آماده کرده و سپس از سفارت وقت بگیرید. در مرحله اول وقت سفارت ایتالیا برای ویزا درمانی لازم است تا فرم درخواست ویزای درمانی را با اطلاعات شخصی خود ارائه دهید.

وقت سفارت برای ویزا درمانی ایتالیا
برای دریافت ویزا درمانی باید مدارک شما تایید شود.

مدارک پزشکی، دو قطعه عکس پاسپورتی، گذرنامه، بیمه پزشکی مسافرتی و اثبات تمکن مالی تعدادی از مدارکی هستند که باید در صورت دریافت نوبت از سفارت، با خود به همراه داشته باشید. پس از بررسی مدارک و تایید آن‌ها، ویزای شما صادر می‌شود.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا خود اشتغالی:

به منظور دریافت ویزا خود اشتغالی ایتالیا باید مدارک لازم را جمع‌آوری کرده و سپس از سفارت وقت ملاقات بگیرید. مدارک لازم عبارت‌اند از: دو قطعه عکس، گواهی مربوط به ثبت کسب‌وکار در ایتالیا، مجوز کار ایتالیا، گواهی تمکن مالی و بیمه درمانی تعدادی از مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای خوداشتغالی هستند که باید به سفارت ارائه دهید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا تحقیقاتی:

ویزا تحقیقاتی ایتالیا برای محققان ارائه می‌شود و برای دریافت آن در ابتدا نیاز است تا درخواست اخذ این ویزا را ثبت نمایید. سپس می‌توانید از سفارت وقت ملاقات گرفته و مدارک لازم را آماده کنید. پاسپورت معتبر، کپی ویزاهای قبلی، مدارک هویتی، ترجمه مدارک و دعوت‌نامه از طرف مؤسسه ایتالیایی معتبر تعدادی از مدارکی هستند که پس از دریافت وقت ملاقات با سفارت باید آن‌ها را ارائه دهید. زمان مشخصی برای باز شدن سایت وقت سفارت تعیین نشده و دریافت نوبت ممکن است کمی دشوار باشد. برای مشاهده لیست دارالترجمه مورد تایید سفارت ایتالیا کلیک کنید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا الحاق خانوادگی:

برای دریافت ویزا الحاق خانوادگی در ابتدا باید مجوز Nulla Osta را به سفارت یا کنسولگری‌ که به آن درخواست ویزا داده‌اید، ارسال کنید. سپس می‌توانید از سفارت ایتالیا وقت بگیرید و مدارک خود را ارائه دهید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا الحاق به خانواده
مدت اعتبار ویزا الحاق به خانواده ایتالیا 6 ماه است.

برخی از این مدارک عبارت‌اند از: عکس در اندازه پاسپورت، کپی مجوز اقامت، گواهی تمکن مالی، گواهی رزرو بلیط و گواهی مبنی بر محل زندگی مناسب اعضای خانواده. در مرحله بعد هزینه ویزا را پرداخت نمایید و پس از مصاحبه، جواب ویزا را دریافت خواهید کرد.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا دوره های زبان:

 افرادی که قصد دارند در دانشگاه‌های ایتالیا، دوره‌های زبان را پشت سر بگذارند، لازم است تا برای دریافت ویزا دوره زبان اقدام کنند. متقاضی در ابتدا از طریق مدرسه، درخواست ویزای تحصیلی را به سفارت ایتالیا ارسال کرده و سپس مدرسه وی مدارک لازم را به سفارت ارائه می‌دهد. برخی از این مدارک عبارت‌اند از: ایمیل تاییدیه از مدرسه یا کالج زبان انتخابی، پرداخت کل هزینه درخواستی 14 روز قبل از شروع کلاس‌ها، انجام ثبت نام به‌صورت صحیح و معتبر و داشتن حداقل 18 سال.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا ثبت ‌نام دانشگاه:

قبل از دریافت وقت از سفارت باید از یک دانشگاه ایتالیایی پذیرش بگیرید. سپس نوبت دریافت مدرک زبان ایتالیایی و سایر مدارک مورد نیاز است. در مرحله بعد می‌توانید از سفارت وقت گرفته و مدارک لازم را برای دریافت ویزا ارائه دهید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا دانشگاه
قبل از دریافت وقت از سفارت باید از یک دانشگاه ایتالیایی پذیرش بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت این ویزا عبارت‌اند از: نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر، بیمه درمانی به ارزش 150 الی 171 یورو، رزومه تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه، مدارک تحصیلی با ریز نمرات و ترجمه تمام مدارک.

وقت سفارت ایتالیا برای کوتاه مدت (تایپ C) شنگن:

ویزا کوتاه‌مدت تایپ C شنگن برای افرادی مناسب است که قصد دارند برای مدت کوتاهی در نواحی شنگن اقامت داشته باشند. مدارکی که متقاضیان باید پس از تعیین وقت ملاقات با خود به سفارت ببرند بر حسب هدف سفر متفاوت هستند؛ اما در حالت کلی از میان برخی از مهم‌ترین مدارک که برای اخذ ویزای کوتاه‌مدت شینگن لازم است می‌توان به پاسپورت معتبر، دو قطعه عکس، بیمه مسافرتی معتبر و ارائه تمکن مالی اشاره کرد. برای مطالعه راجع به ویزا ایتالیا توصیه می‌کنیم به صفحه آن مراجعه کنید.

وقت سفارت ایتالیا برای مجوز تحصیل کوتاه‌ مدت:

برای تحصیل کوتاه‌مدت در ایتالیا باید ویزا نوع C را دریافت کنید. این ویزا برای مدت 3 ماه تحصیل در ایتالیا اعتبار دارد. پس از گرفتن وقت از سفارت این کشور از سایت مربوطه، باید مدارک لازم که شامل مدارک ثبت نام در موسسه آموزشی معتبر در ایتالیا و نامه‌ای مبنی بر عدم مخالفت آموزشگاه فعلی می‌شود را ارائه دهید.

وقت سفارت ایتالیا برای مجوز تحقیق کوتاه‌ مدت:

ویزای کوتاه‌مدت تحقیق، برای مدت 3 ماه اعتبار داشته و پس از 3 ماه متقاضیان باید به کشور خود بازگردند.

تعیین وقت سفارت ایتالیا
شهر ونیز در کشور ایتالیا قرار دارد.

برای دریافت این ویزا شرایط خاصی وجود دارد. دریافت تاییدیه مؤسسه علمی ایتالیا، داشتن قرارداد با نهاد تحقیقاتی معتبر، بیمه درمانی و تمکن مالی تعدادی از شرایطی هستند که باید فرد متقاضی از آن‌ها برخوردار باشد. پس از دریافت نوبت از سفارت و ارائه مدارک، شرایط را بررسی کرده و سپس ویزا صادر خواهد شد.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا ترانسپورت:

ویزا ترانسپورت ایتالیا برای افرادی که با ماشین‌های سنگین کار می‌کنند، مناسب است. برای دریافت این ویزا باید دعوتنامه‌ای از یک شرکت حمل‌ونقل ایتالیایی داشته باشید. 

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا بازدید از خانواده و دوستان نزدیک:

برای ویزا بازدید از خانواده و دوستان نزدیک باید اسناد شناسایی معتبر، بیمه سفر، اثباتی از روابط خانوادگی و تمکن مالی را ارائه دهید. پس از دریافت وقت سفارت ایتالیا برای ویزا بازدید از خانواده و دوستان و ارائه این مدارک، می‌توانید ویزای خود را دریافت کرده و به ایتالیا سفر کنید. برای اقامت در ایتالیا بیش از مهلت ویزا، باید اعتبار ویزای خود را تمدید نمایید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا بلند مدت (اقامت) ایتالیا:

برای دریافت ویزا بلند مدت جهت اقامت در ایتالیا، باید وقت سفارت ایتالیا برای ویزا اقامت را رزرو کنید. پس از ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت نیز باید منتظر بمانید تا جواب ویزا برای شما ارسال شود.

وقت سفارت ایتالیا برای اقامت
برای دریافت ویزا اقامت ایتالیا باید حداقل 500 هزار یورو سرمایه داشته باشید.

از طریق تحصیل، ازدواج، کار و سرمایه‌گذاری می‌توان این ویزا را دریافت کرد. مدرک زبان ایتالیایی، داشتن سرمایه‌ از 500 هزار یورو تا 2 میلیون یورو و جاب آفر از جمله شرایط دریافت ویزای اقامت در ایتالیا هستند.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا تحصیلی ایتالیا:

برای دریافت ویزا تحصیلی ایتالیا در ابتدا باید در یک دانشگاه معتبر در این کشور پذیرفته شوید و سپس مدرک زبان و سایر مدارک لازم را برای ارائه به سفارت تهیه کنید. پس از وقت گرفتن از سفارت ایتالیا و تکمیل فرم درخواست ویزا، باید مصاحبه‌ای را نیز پشت سر بگذارید. بعد از مدتی نتیجه درخواست ویزا به شما ارسال خواهد شد.

وقت سفارت ایتالیا برای مجوز تبادل دانشجو اراسموس:

بورسیه اراسموس به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا تعلق می‌گیرد. بیمه دانشجویی، تقبل هزینه‌های رفت و آمد، ارائه ویزا شغلی پس از فارغ‌التحصیلی و یک مبلغ ماهانه از مزایای دریافت این بورسیه هستند. برای دریافت این بورسیه لازم است متقاضیان از سفارت ایتالیا وقت گرفته و ویزای واشنگتن را دریافت نمایند. توصیه‌نامه از اساتید، انگیزه‌ نامه مناسب، رزومه قوی و آزمون زبان تعدادی از مدارک لازم برای دریافت این بورسیه هستند.

وقت سفارت ایتالیا برای مجوز تحقیقات بلند ‌مدت:

متقاضیان برای انجام تحقیقات بلندمدت باید اقدام به اخذ ویزای بلند مدت نمایند که بیش از 3 ماه اعتبار داشته باشد. دانشجویان دکترا که دارای یک پروژه علمی هستند و پروژه‌ آن‌ها توسط آموزشگاهی در ایتالیا به تأیید رسیده، می‌توانند از سفارت ایتالیا وقت گرفته و اقدام به دریافت این ویزای بلندمدت نمایند. اصل گذرنامه، سه عکس پاسپورتی، مجوز اقامت ایتالیا و بلیط پرواز تعدادی از مدارکی هستند که متقاضیان باید به سفارت تحویل دهند.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا اقامت انتخابی:

افرادی که از دارایی مالی بالایی برخوردار هستند و قصد دارند تا اقامتی پایدار در ایتالیا داشته باشند، اقدام به دریافت ویزا اقامت انتخابی می‌کنند. داشتن منابع اقتصادی کافی یکی از مهم‌ترین شروط دریافت این ویزا است. گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس رنگی، گواهی تمکن مالی و کپی صفحه اول گذرنامه تعدادی از مدارکی هستند که متقاضیان باید پس از دریافت نوبت از سفارت، ارائه دهند.

وقت سفارت ایتالیا برای مجوز کار کارمندی:

ویزای کارمندی یا همان ویزای کار برای افرادی مناسب است که باید بیش از 90 روز در ایتالیا مشغول به کار باشند. با دریافت یک جاب آفر از یک کارفرما در ایتالیا می‌توانید اقدام به جمع‌آوری مدارک مورد نیاز و اخذ وقت از سفارت نمایید.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزا کاری
برای دریافت ویزا کاری ایتالیا باید از جاب آفر استفاده کنید.

گواهی تمکن مالی، عدم سوء پیشینه، پاسپورت معتبر، اثبات محل اقامت در ایتالیا و داشتن سلامت کامل تعدادی از مدارکی هستند که باید به سفارت تحویل دهید.

وقت فوری سفارت ایتالیا

برای گرفتن وقت فوری ایتالیا باید به‌طور پیوسته سایت را چک کنید تا در صورت وجود کنسلی، بتوانید آن زمان را برای خود رزرو نمایید. همچنین می‌توانید این کار را به گروه پارت ویزا بسپارید و با پرداخت هزینه بیشتر وقت سفارت فوری بگیرید. کارشناسان ما هر روز فرایند چک کردن سایت را انجام می‌دهند تا نزدیک‌ترین وقت ممکن را برایتان بگیرند. 

مدارک مورد نیاز جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا

 قبل از مراجعه به سفارت ایتالیا باید مدارکی را آماده کنید. مهم‌ترین مدارک برای دریافت وقت سفارت ایتالیا عبارت‌اند از: 

 • ارسال صفحه اول پاسپورت؛
 • فیش پرداخت ویزا متریک؛
 • شماره شبا و کارتی که فیش را با آن پرداخت کرده‌اید.

البته هر نوع ویزا مدارک لازم برای خود را دارد که در صفحه مدارک لازم برای ویزا ایتالیا این موضوع را کامل بررسی کرده‌ایم.

وقت سفارت ایتالیا از ویزا متریک

در حال حاضر، تمامی متقاضیان ویزای کشورهای حوزه شنگن (شامل 26 کشور اروپایی) و همچنین انگلستان و بسیاری دیگر از کشورها باید برای انگشت‌نگاری و ارائه مدارک بیومتریک خود به مراکز کارگزاری ویزا متریک مراجعه کنند. کشور ایتالیا از این قاعده مستثنی نیست.

وقت سفارت ایتالیا از ویزا متریک
دریافت ویزا از اکثر کشورهای حوزه شنگن از ویزا متریک صورت می‌گیرد.

اما برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا از ویزا متریک نیازی به مراجعه نیست و شما می‌توانید از طریق وبسایت پارت ویزا وقت سفارت کشور ایتالیا را به‌راحتی بگیرید و برای انگشت‌نگاری و تحویل مدارک به ویزا متریک مراجعه کنید. 

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا چه موقعی است؟

یکی از مشکلاتی متقاضیان، مشخص نبودن زمان باز شدن وقت‌ها است. سفارت ایتالیا زمان مشخصی را برای وقت‌ دهی تعیین نمی‌کند. همچنین تعداد زیاد متقاضی و وقت‌های کم و محدود سبب می‌گردند تا دریافت وقت از سفارت دشوار باشد. ممکن است در عرض ۱ الی ۲ دقیقه تمام وقت‌های ملاقات پر شوند.

وقت سفارت ایتالیا تضمینی وجود ندارد

چیزی به‌عنوان وقت سفارت تضمینی وجود ندارد و نباید به کسانی که چنین پیشنهادی به شما می‌دهند، اعتماد کنید. همانطور که گفته شد وقت‌ سفارت ایتالیا با نظم مشخصی باز نمی‌شود و کسانی که قصد دریافت آن را دارند، باید به‌طور منظم سایت سفارت را چک کنند. برای راحتی کار می‌توانید عملیات گرفتن وقت سفارت ایتالیا را به یک شرکت یا آژانس مسافرتی مطمئن بسپارید.

آنچه از مقاله وقت سفارت ایتالیا آموختیم:

برای اقامت در ایتالیا حتی برای مدتی کوتاه برای تحصیل و… نیز باید اقدام به دریافت ویزا نمایید. یکی از مهم‌ترین مراحل قبل از دریافت ویزا، مراجعه به سفارت ایتالیا است. زمان باز شدن سایت وقت‌دهی سفارت ایتالیا مشخص نبوده و هنگام باز شدن نیز در مدت بسیار کوتاهی وقت‌ها رزرو خواهند شد. اخذ نوبت از سفارت یکی از مشکلات مهم متقاضیان محسوب می‌شود. ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای حمل‌ونقل، ویزای کارمندی و… تعدادی از ویزاهایی هستند که برای کار، تحصیل، اقامت، گردشگری و… ارائه می‌شوند. برای دریافت هر کدام، دریافت وقت سفارت ایتالیا و ارائه مدارک ضروری خواهند بود.

سوالات متداول وقت سفارت ایتالیا

در این بخش به 3 سوال که بیشترین پرسش را داشتند پاسخ خواهیم داد:

دریافت وقت سفارت ایتالیا چقدر زمان می برد؟

بسته به عوامل مختلفی این بازه زمانی متفاوت خواهد بود؛ اما می‌توان گفت که از 1 روز تا 3 ماه به طول می‌انجامد.

هزینه گرفتن وقت سفارت ایتالیا چقدر است؟

اگر بخواهید خودتان برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنید؛ فقط باید هزینه لازم را به سفارت این کشور بپردازید اما در صورتی که بخواهید این کار را به شرکت‌ها و آژانس‌‌‌‌های مسافرتی دیگر بسپارید باید پول بیشتری بپردازید. به‌طورکلی هزینه وقت سفارت ایتالیا برای کودکان زیر 6 سال رایگان، افراد 6 تا 12 سال 40 یورو و افراد بالای 12 سال 90 یورو است.

شرایط درخواست وقت سفارت ایتالیا چگونه است؟

برای گرفتن وقت از سفارت ایتالیا باید ابتدا مدارک مورد نیاز که صفحه اول پاسپورت و فیش پرداختی است را آماده کنید.  سپس با توجه به نوع ویزایی که می‌خواهید (توریستی، تحصیلی و…) از کارشناسان پارت ویزا بخواهید وقت مورد نظر را برایتان دریافت کنند.

4.8/5 - (9 امتیاز)
6 دیدگاه ها
 • سلام وقتتون بخیر من قراره با مادرم برای ویزا توریستی ایتالیا در اردیبهشت ماه اقدام کنیم ایشون سرپرست خانوادن و مدارک مالی و شغلی کامله دعوت نامه هم داریم و مادرم بیشتر از ۸ بار ویزا شینگن گرفته و منم سابقه سفری معمولی دارم در کل شانس ویزا خوبه؟ در ضمن من کار اینترنتی هم دارم
  سپاس از وقت شما

 • سلام دخترم فرم الحاق به خانواده را دریافت کرده و باید وقت سفارت ایتالیا بگیرم لطفا راهنمائی بفرمائید چه نوع ویزایی باید بگیرم و کارگزاری شما چه امکاناتی را به اینگونه اخذ ویزا انجام میدهند .

  • سلام باید برای ویزای الحاق درخواست بدید و با ویزای دیدار بستگان متفاوت هست
   به شماره واتساپ یا تلگرام ما جهت ارائه درخواست پیام بدید

 • سلام وعرض ادب ايا همسرم باتمكن وحساب من مي تونه ويزاتوريستي از سفارت ايتاليابگيره چون خودم نمیتونم برم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *