راهنمای سفر به ناحیه ابروتزو ایتالیا

اجازه دهید از سرزمینی هنوز معتبر و ناشناخته است غافلگیر شوید! مناظر طبیعی خارق‌العاده‌اش را کشف کنید، در خیابان‌های شهرهای باستانی و روستاهای قرون وسطایی آن که بر روی قله‌های دیدنی قرار گرفته‌اند، گم شوید.در میان سرزندگی تجربه‌های بسیاری که این منطقه می‌تواند به شما ارائه دهد و لبخند گرمی که آغوش‌ها از شما استقبال خواهند کرد، احاطه شده‌اند.تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در مورد ناحیه ابروتزو ایتالیا در اختیار شما قرار دهیم.

پرچم-ناحیه-آبروتزو-ایتالیا

آشنایی با پرچم ناحیه آبروتزو ایتالیا

پرچم نشان ملی آبروزو به این صورت است که بر روی زمینی از رنگ بورگوندی (شراب) قرار گرفته است. رنگ سفید نمایانگر کوه های برفی، سبز تپه های منطقه و آبی دریای آدریاتیک است.

 • نسبت 2:3
 • تصویب 21 مه 1999
 • طراحی یک مزرعه بورگوندی با نشان ملی آبروزو در مرکز

برای سفر به ناحیه ابروتزو ایتالیا نیاز ویزای توریستی دارید برای اینکار نیاز هست که نسبت به دریافت وقت سفارت ایتالیا اقدام کنید؛ برای اینکار می توانید با کارشناسان ما در پارت ویزا اقدام کنید.

نکاتی در مورد ناحیه اَبروتزو

 • اَبروتزو، یکی از ناحیه‌های ایتالیا و سرسبزترین ناحیه ایتالیاست. این ناحیه با شهرکرد در ایران، پیمان خواهرخواندگی دارند.
 • یک سوم آبروتزو از پارک ملی و مناطق حفاظت شده تشکیل شده‌است.
 • دریاچه‌های اسکانو و بومبا نیز در این ناحیه خودنمایی می‌کنند و کوه گران ساسو در آن قرار دارد.
 • ابروتزو با مارشه، لاتزیو، مولیز و دریای آدریاتیک مرز دارد.
 • دریاچه‌های اسکانو و بومبا نیز در این ناحیه خودنمایی می‌کنند و کوه گران ساسو در آن قرار دارد.
 • طبیعت بکر آن موجب شده ۷۵٪ از جانداران اروپایی از جمله برخی گونه‌های نایاب حیوانات مانند عقاب طلایی، خرس قهوه‌ای مارسیکایی و گرگ آپنینی در این ناحیه زندگی کنند.
 • محصولات کشاورزی آن شامل شراب، غلات، چغندرقند، سیب زمینی، زیتون، سبزیجات، شیرینی بیان و زعفران محصولات سنتی آن هستند.
 • البته در مطلبی جدا لیست ناحیه بندی های ایتالیا را شرح دادیم که در مورد پایتخت و جمعیت هر ناحیه صحبت کردیم
 • حتما ناحیه ابروتزو را در برنامه سفر به ایتالیا خود قرار دهید

راهنمای سفر به باسیلیکاتا ایتالیا

راهنمای سفر به ناحیه کالابریا ایتالیا

وقت سفارت تحصیلی ایتالیا

راهنمای سفر به ناحیه امیلیا رومانیا ایتالیا

استان های ناحیه اَبروتزو

استانمساحت (km²)جمعیتتراکم جمعیت (inh. /km²)
استان کییتی۲٬۵۸۸۳۹۶٬۱۹۰۱۵۳٫۱
استان لاکویلا۵٬۰۳۴۳۰۸٬۸۷۶۶۱٫۳
استان پسکارا۱٬۲۲۵۳۱۸٬۷۰۱۲۶۰٫۱
استان تیرامو۱٬۹۴۸۳۰۸٬۷۶۹۱۵۸٫۵

جاذبه-های-گردشگری-اَبروتزو

بررسی جاذبه های گردشگری اَبروتزو

10 کاری که باید انجام دهید برای کسانی که آبروزی نیستند و برای اولین بار به منطقه ما می آیند، یا برای کسانی که آن را به عنوان مقصد معمول خود برای تعطیلات خود انتخاب کرده اند، می خواستیم لیستی از “10 کاری که باید انجام شود” ایجاد کنیم. رویدادها، بناهای تاریخی، انجسترومی ( Enogastronomy هنر دانستن چگونگی ایجاد ارتباط بین شراب و غذا است )، تجربیات، مناظر نفس گیر، کنجکاوی ها، ضرب المثل ها، مناطق باستان شناسی و آرامستان ها، طبیعت و روستاها.

10 حوزه موضوعی که شما را عاشق مکان ها و طعم های زمین ما می کند.

غذاهای-سنتی-اَبروتزو

غذاهای سنتی اَبروتزو ایتالیا

فری در طعم های منطقه آبروتزو

غذاهای آبروزی با توجه به تنوع قلمرو و فرهنگ‌هایی که در آن وجود دارند روح بسیاری دارد. اگر در مناطق دورافتاده منطقه باشیم، از یک سو، سیر تکاملی آشپزی کشاورزان و چوپانان “فقیر” مناطق کوهستانی و کوهپایه ای را داریم که از غذاهای ساده و خوش طعم، از گوشت گوسفند، سوپ ها ساخته شده است.

سوپ ها، پنیرها و گیاهان معطر متنوعی وجود دارد، البته “فرهنگی و بورژوایی” ترامو وجود دارد که می تواند طعم اولیه را با آماده سازی های پیچیده تر تقویت کند.

از سوی دیگر، اگر در امتداد ساحل حرکت کنیم، غذاهای خاطره انگیزی را می یابیم، که به اصطلاح مارینارا می گویند. در امتداد صد و سی کیلومتر خط ساحلی، تنوع ماهی ها را با سادگی و طعم کاهش می دهد و با میراث سبزیجات و سبزیجات تپه های نزدیک به ساحل ازدواج می کند

صدف AU GRATIN یک غذای معمولی تابستانی و دریایی

صدف au gratin! مواد لازم برای یک ظرف پخت: 2 کیلوگرم صدف، 300 گرم نان، 1 لیمو و ½ (یکی از آب و پوست استفاده می کند، نیمی از پوست)، جعفری، 3 حبه سیر، فلفل سفید، فلفل قرمز، 50 میلی لیتر روغن زیتون فرابکر.

بررسی وضعیت فرهنگی ، هنری و مذهبی اَبروتزو

کوهی که مناظر خیره کننده ای را به نمایش می گذارد و طبیعت اَبروتزو را به شدت مشخص می کند. اما آپنین نیز کوهی است که با احاطه کردن این قلمرو، میراث عظیمی از هنر و فرهنگ را در خود حفظ کرده است. فرهنگ باستانی که در طول قرن ها مستقر شده است، جستجوی ایمانی که انسان برای هزاران سال رهبری کرده است، با الهام از وقار این مناظر.

امروز شما هنوز می توانید این بُعد فرهنگی و معنوی را در تماس با منطقه ما، سخت و در نتیجه بسیار اصیل، در میان آرامگاه ها، کلیساها، قلعه ها، دهکده ها و شهرهای هنری، در سفری اکتشافی که در نهایت منجر به عمیق تر شدن با خود می شود، کاملاً تجربه کنید.

مکان-های-مذهبی-آبروتزو

مکان های مذهبی اَبروتزو

مکان‌های مقدسی که سالانه هزاران مؤمن را به خود جذب می‌کنند، اما با تاریخ، زیبایی معماری و آثار هنری خود، با شکوه محیط طبیعی که در آن قرار گرفته‌اند، می‌توانند پیشنهادهای معتبری را به هر کسی ارائه دهند. به دنبال معنویت است و می‌خواهد آبروتزو را عمیقاً بشناسد.

شاید هنگامی که وقت سفارت ایتالیا خود را اخذ می کنید و در فکر این هستید آیا ویزا می شوید یا خیر انگیزه دیدن این شگفتی هاست که شما را امیدوارم برای دریافت ویزای شینگن ایتالیا می کند

معروف ترین مکان های مذهبی آبروتزو

 • کلیسا حرمیتاژ مدونا دی پیترابونا – قلعه دی ایری
 • کلیسا بیتو نونزیو سولپریزیو – پسکوسانسونسکو
 • کلیسا معجزه عشای ربانی – لانچیانو
 • کلیسا چهره مقدس – مانوپلو
 • کلیسا ماریا سانتیسیما اینکوروناتا – واستو
 • کلیسا مدونا داپاری – پاگانیکا

ورزش های جذاب برای گردشگران

باشگاه ورزشی ایده آل برای علایق شما به توسعه روزافزون گردشگری فعال، ورزش و ماجراجویی، اَبروتزو با بازی با برگه‌های برنده طبیعت قوی، سرزمین‌های آلوده، هزاران مسیر بین دره‌ها، نهرها، قلعه‌ها، آرامگاه‌ها، قله‌ها، فلات‌ها، جنگل‌ها، روستاهای باستانی پاسخ می‌دهد. برای تعطیلات خارج از مکان های معمولی مخلوط کنید.

پارک-ها-و-طبیعت-ابروتزو

پارک ها و طبیعت ابروتزو

در میان مناطق ایتالیا، اَبروتزو دارای بیشترین تعداد پارک و مناطق حفاظت شده است: سه پارک ملی، یک پارک منطقه ای و بیش از سی منطقه حفاظت شده طبیعی، رکوردی که این منطقه را به بزرگترین منطقه طبیعی اروپا تبدیل می کند، قلب واقعی سبز مدیترانه ای.

پارک ها اَبروتزو

اَبروتزو با تنوع بسیار زیاد زیستگاه های طبیعی خود (دریایی، رودخانه ای و دریاچه ای، جنگلی، کوهستانی، ارتفاع بلند)، امروزه بیش از هر زمان دیگری به عنوان یک آزمایشگاه بیولوژیکی فوق العاده برای حفاظت از طبیعت و اکوسیستم ها تبدیل شده است.

تعداد زیادی از حیوانات و گیاهان که زمانی در سرتاسر آپنین وجود داشتند، امروز آخرین پناهگاه های طبیعی را در آبروزو پیدا می کنند، بنابراین از خطر انقراض جلوگیری می کنند. بابونه، گرگ، خرس قهوه‌ای مارسیکن سه گونه هستند که منحصراً برای کوه‌های ما مدیون حفاظت از خود هستند. و سپس دوباره عقاب، سیاه گوش، سمور سمور، که هنوز در آب های Orfento، در پارک ملی Majella زندگی می کند، گریفین که اخیراً در پارک طبیعی منطقه ای Sirente-Velino دوباره معرفی شده است. ویژگی عجیب آبروزو توانایی حفظ گونه‌های معمولی تاندرای شمالی امروزی است، مانند حشرات برفی (یک جونده کوچک)، تورتولینو (پرنده کوچک زیبا) یا بوته‌های کاج موگو: همه گونه‌هایی که زیست‌شناسان «بقایای یخبندان» را تعریف می‌کنند. بقایای گیاهان و جانورانی که در آخرین یخبندان در قلمرو مدیترانه ساکن بودند و ارتفاعات بلند کوه های آبروزو تا به امروز توانسته اند آن را حفظ کنند.

طبیعت بکر اَبروتزو

در مناطق آپنین، اَبروتزو با طبیعت کوهستانی قلمرو خود مشخص می شود و دو سوم مساحت آن بالای 750 متر از سطح دریا ارتفاع دارد. این گره کوهستانی قوی دارای بلندترین قله‌های آپنین، با گران ساسو کورنو گرانده (2912 متر از ارتفاع)، کوه ماژلا، آمارو (2794 متر از ارتفاع) و مونته ولینو (2486 متر ارتفاع) و سیستم پیچیده ای از فلات است. که از فلات عظیم کارستی کامپو ایمپراتوره، «تبت» آبروزو، فلات روچه، دامنه‌های شمالی ولینو و سیرنته می‌رود و به سیستم گسترده و مفصل آلتیپیانی ماگیوره آبروزو ختم می‌شود. جنوب غربی ماژلا. این ساحل کوهستانی قدرتمند تا چند ده کیلومتری ساحل بالا می رود که بلندترین قله ها در آن مانند یک بالکن تماشایی به نظر می رسند.

شاید اگر قصد سفر به ایتالیا را دارید ندیدن این مناطق بسیار زیبا حسرت بسیاری برای شما داشته باشد

دریا و سواحل زیبا اَبروتزو

دریای اَبروتزو می داند چگونه خود را فراموش نشدنی کند

133 کیلومتر خط ساحلی که خط ساحلی ناهموار با سواحل طلایی، سواحل پر جنب و جوش و سواحل منفرد را جایگزین می کند. دریای اَبروتزو جز دلسوزی و مهمان نوازی ضرب المثل مردمانش این همه است.

کوه-نوردی-در-تابستان-و-زمستان-اَبروتزو

کوه نوردی در تابستان و زمستان اَبروتزو

پیشنهاد کوه را در تابستان انتخاب کنید
از بهار تا اولین رنگ‌های گرم پاییزی، کوه‌های آبروزو را باید کاملاً تجربه کرد. روستاهای کوچک زیادی که نقطه‌گذاری شده‌اند، گنجینه‌ای واقعی از مکان‌ها و گنجینه‌های طبیعی، فرهنگی و معنوی هستند…

همچنین فرصت‌هایی برای لذت بردن از کوه به شیوه‌ای پویا و جذاب، از طریق بسیاری از ورزش‌ها و فعالیت‌های فضای باز و تجربیات مناسب برای هر فرد وجود دارد. سن و علاقه بیشتر این مناطق توسط پارک ها و مناطق حفاظت شده محافظت می شوند که شما را در کشف این محیط های خارق العاده همراهی خواهند کرد.

اما فراتر از ساختارهای پذیرایی متعدد، فراموش نکنید که بهترین راهنماهای شما آبروززی ها هستند! در هر دهکده و ولسوالی، مردم مهربان و صمیمی را خواهید یافت که به شما مشاوره می دهند و به شما کمک می کنند تا قلمرو را به بهترین شکل کشف کنید.

احساسی به نام زمستان

زمستان در اَبروتزو تجربه ای است که باید تجربه کرد. با توده های باشکوه خود بزرگترین مجموعه کوهستانی آپنین را ارائه می دهد. صدها کیلومتر مسیر برای اسکی در سراشیبی و کراس کانتری، استانداردهای عالی برف‌سازی، پیست‌های اسکی مدرن و کاربردی، شبکه‌ای از امکانات و خدمات کارآمد و کامل، مناظر خیره‌کننده، دهکده‌های دلربا، غذاهای خوب و تاریخ فراوان. دلایل زیادی برای گذراندن تعطیلات فراموش نشدنی در آبروزو در برف، بین ورزش و آرامش وجود دارد.

بررسی بافت روستایی اَبروتزو

یباترین روستاهای ایتالیا اَبروتزو منطقه ای است که می داند چگونه باید حفظ کرد: این بیانیه ای است که روح و طبیعت این سرزمین را به بهترین شکل خلاصه می کند. با کشف چشم‌انداز طبیعی خارق‌العاده آن، سفر در امتداد شهرهای باستانی و اصیل و روستاهای هزار ساله بر فراز قله‌ها، بی‌درنگ‌ترین تأثیر منطقه‌ای است که توانسته بسیاری از ویژگی‌های اصلی خود را حفظ کند، که در آن یک منطقه دست نخورده محیط و حضور دیرینه انسان نشان می دهد که او می دانسته چگونه راهی برای تعادل متقابل و محترمانه بیابد.
5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *