وقت سفارت فرانسه برای ویزای اوپر

وقت سفارت فرانسه اوپر (Au pair) به منظور کسب ویزای اوپر الزامی است. ویزای Au pair فرانسه در حقیقت به شما این امکان را می‌دهد که به فرانسه مهاجرت کرده و با یک خانواده فرانسوی مدتی زندگی کنید. در این روش شما به ازای مراقبت از کودکان خانواده، جای اقامت، غذا و مقداری پول دریافت می‌کنید و فرصتی در اختیار شما وجود دارد تا با فرهنگ و زبان فرانسوی بیشتر آشنا شوید. به منظور دریافت وقت سفارت و کسب این ویزا باید مراحلی را طی نمایید که در ادامه در این خصوص بیشتر توضیح می‌دهیم. 

مراحل دریافت وقت سفارت فرانسه برای ویزا اوپر

اگر می‌خواهید نسبت به دریافت وقت سفارت برای کسب ویزا Au pair فرانسه اقدام کنید، لازم است پیش از آن مراحلی را طی کرده و سپس نسبت به دریافت وقت سفارت اقدام نمایید:

  • پیدا کردن خانواده میزبان و امضای قرارداد با آن ها: در ابتدا لازم است با مراجعه به سایت Aupair.com یک خانواه میزبان پیدا کرده و یک قرارداد از وظایف و دستمزد خود امضا نمایید 
  •  مراجعه  به سایت سفارت و درخواست ویزای au pair: پس از اینکه تمامی مراحل پیش از درخواست را با خانواده میزبان طی کردید لازم است به سایت سفارت فرانسه به آدر س ir.ambafrance.org مراجعه کرده و نسبت به دریافت ویزای Au pair اقدام نمایید. 
  • تکمیل فرم درخواست ویزای Au pair: فرم درخواست این ویزا را تکمیل نمایید و لیست مدارک را به طور کامل مطالعه کنید. 
  • تعیین وقت سفارت: وقت سفارت خود را تعیین نمایید و تمامی مدارک را جمع‌آوری کنید. در روز مربوطه همراه با مدارک به منظور مصاحبه به سفارت مراجعه کنید. 

اصولا در مصاحبه از شما سوالاتی مانند اینکه مجرد هستید یا متاهل، انگیزه شما چیست، برنامه شما و خانواده میزبان و… پرسیده می‌شود.

مراحل دریافت وقت سفارت فرانسه برای ویزا Au pair
وقت سفارت برای ویزای اوپر نیازمند دعوتنامه از سمت خانواده فرانسوی است.

سعی کنید به تمامی سوالات به درستی و صحیح پاسخ دهید تا مشکلی در روند دریافت ویزای شما رخ ندهد. 

مدارک لازم برای وقت سفارت ویزای Au pair فرانسه

پس از دریافت وقت سفارت برای ویزای اوپر فرانسه لازم است مدارکی را در زمان مراجعه به سفارت به منظور صدور این ویزا ارائه دهید. پاسپورت تنها مدرکی‌ست که به منظور دریافت وقت سفارت باید ارائه دهید. مدارک دیگر در زمان مراجعه به سفارت باید ارائه گردد. 

وقت سفارت فرانسه Au pair به منظور دریافت ویزای Au pair فرانسه ضروری است. با داشتن این ویزا می‌توانید مدتی در کنار یک خانواده فرانسوی زندگی کرده و در ازای مراقبت از کودکان آن خانواده، محل اقامت، غذا و پول دریافت کنید. برای دریافت این ویزا داشتن مدارک شناسایی و پاسپورت، دعوت‌نامه، گواهی سلامت و گواهی عدم سوء پیشینه الزامی است.

رزرو وقت سفارت فرانسه برای ویزای اوپر + وقت Au pair سفارت فرانسه و ارسال مدارک

وقت سفارت فرانسه با دعوتنامه برای ویزای Au pair

دعوتنامه مهم‌ترین چیزیست که باید به سفارت برای دریافت وقت سفارت فرانسه برای ویزا Au pair فرانسه ارائه دهید. این دعوتنامه باید از سمت خانواده میزبان برای شما ارسال شود و گواهی مبنی بر این است که آن‌ها شما را پذیرفته‌اند و می‌توانید مدتی در کشور فرانسه و در خانه آن‌ها اقامت داشته باشید. در دعوتنامه باید اطلاعات مربوط به خانواده میزبان و اطلاعات مربوط به فرد اوپر به طور کامل نوشته شده باشد. همچنین مطرح کردن شرح وظایف Au pair و تعهدات خانواده میزبان در آن ضروری است. 

وقت سفارت فرانسه بدون دعوتنامه برای ویزا Au pair

در حقیقت دریافت وقت سفارت و ویزای Au pair فرانسه بدون دعوتنامه ممکن نیست. شما نمی توانید بدون اینکه دعوتنامه‌ای از سمت خانواده میزبان داشته باشید موفق به دریافت این ویزا شوید؛ چرا که مهم‌ترین مدرک همین دعوتنامه است.

وقت سفارت فرانسه بدون دعوتنامه برای ویزا Au pair
بدون دعوتنامه شما نمی‌توانید وقت سفارت فرانسه برای ویزا Au pair را دریافت کنید.

در صورت نداشتن دعوتنامه پروسه اخذ ویزای شما با مشکل برخورد می‌کند و ممکن است ویزای شما ریجکت شود؛ بنابراین نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. 

هزینه وقت سفارت فرانسه برای ویزا Au pair

هزینه وقت سفارت فرانسه برای ویزای Au pair در حال حاضر حدود 90 یورو است. این هزینه را باید در زمان تعیین وقت در سایت سفارت فرانسه و یا VFS Global به طور کامل پرداخت نمایید. پرداخت هزینه به صورت آنلاین صورت گرفته و این هزینه نیز غیرقابل استرداد است. 

آنچه از مقاله وقت سفارت فرانسه Au pair آموختیم:

وقت سفارت فرانسه اوپر یکی از روش‌های مهاجرت به فرانسه و اقامت طولانی مدت در این کشور است. با دریافت ویزای Au pair می‌توانید حداکثر تا 2 سال در کشور فرانسه در کنار یک خانواده زندگی کرده و در ازای مراقبت از کودک آن‌ها محل اقامت، غذا و پول دریافت نمایید و همچنین با فرهنگ و زبان آن‌ها بیشتر آشنا شوید. در مطالب فوق در خصوص روند دریافت وقت سفارت برای دریافت این ویزا توضیحات لازم را دادیم. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با متخصصین پارت ویزا در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *