وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری

وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری برای شرکت در نمایشگاه ها، سمینارها، جلسات و هر نوع فعالیت تجاری و کاری در این کشور به آن نیاز دارید. در واقع ویزای تجاری فرانسه نوعی ویزای کوتاه مدت است که اقامت کمتر از 90 روز را برای شما صادر کرده و به شما امکان می‌دهد در این بازه در فعالیت‌های تجاری حضور داشته باشید. به منظور دریافت وقت سفارت برای کسب این ویزا لازم است مراحلی را طی کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از اقدام به دریافت وقت، ابتدا همراه ما باشید و اطلاعات و راهنمایی لازم در این زمینه را کسب کنید. 

وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری چیست؟

وقت سفارت فرانسه برای ویزا تجاری را زمانی می‌توانید دریافت کنید که به قصد یک فعالیت تجاری به کشور فرانسه بخواهید سفر کنید. همانطور که از اسم آن هم پیداست شما هنگامی که بخواهید برای وقت سفارت تجاری فرانسه اقدام کنید باید به سفارت ثابت کنید که به قصد یک فعالیت تجاری اعم از شرکت در سمینار، جلسه و … می‌خواهید وارد کشور فرانسه شوید.

گرفتن وقت سفارت فرانسه تجاری چگونه است؟

به منظور دریافت وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری لازم است مراحل زیر را طی کنید:

  • در اولین مرحله لازم است به وب سایت کارگزاری vfsglobal.com مراجعه کنید. در این سایت می‌توانید پس از انتخاب نوع ویزا (ویزای تجاری) فرم درخواست ویزا را دریافت نمایید.

    دریافت وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری
    دریافت وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری از طریق سایت VFS انجام می‌شود.
  • در وب سایت VFS Global نیز می‌توانید راهنمایی لازم را مطالعه نمایید. 
  • فرم درخواست ویزا را به صورت آنلاین تکمیل کنید و تمامی اطلاعات لازم را وارد نمایید. 
  • پس از تکمیل فرم درخواست باید یک قرار ملاقات رزرو کنید. یک مرکز درخواست ویزا را انتخاب کرده و یک قرار ملاقات تعیین کنید. این امر برای ارائه اطلاعات بیومتریک مانند انگشت‌نگاری و ارائه مدارک لازم است. اصولا یک ایمیل تایید قرار به همراه نامه قرار دریافت می‌کنید. 
  • پس از تمام این‌ها لازم است مدارک خود را در وقت تعیین شده به سفارت تحویل دهید و در مصاحبه حضور یابید.
  • در نهایت لازم است هزینه ویزا را به صورت آنلاین پرداخت نمایید تا به درخواست شما رسیدگی شود. وضعیت درخواست ویزای خود را نیز می‌توانید به صورت آنلاین از وب سایت France-Visas پیگیری نمایید.

لازم است بدانید هنگامی که فرم آنلاین درخواست ویزا را تکمیل می‌کنید از شما خواسته می‌شود برای ارسال این فرم از مقامات مربوط به فرانسه در کشور خود وقت بگیرید. این مقامات می‌توانند سفارت یا کنسولگری فرانسه و یا مرکز پردازش ویزا در کشور محل اقامت شما باشند. 

مدارک لازم وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری

به منظور رزرو وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری لازم است که پاسپورت و فرم ویزا شینگن را تکمیل کرده و ارسال کنید. تنها مدارکی گفتیم برای وقت سفارت فرانسه برای ویزا تجاری لازم هستند و به مدارک دیگری به غیر از این دو نیاز نیست.

وقت سفارت ویزا تجاری فرانسه فوری

در حال حاضر برای دریافت ویزای درمانی و ویزای تجاری می‌توانید از سفارت فرانسه وقت فوری بگیرید. به منظور دریافت وقت سفارت ویزای تجاری فرانسه فوری لازم است یک ایمیل به سفارت فرانسه ارسال کرده و برای خودتان وقت سفارت فوری رزرو نمایید.

وقت سفارت ویزای تجاری فرانسه فوری
وقت سفارت ویزای تجاری فرانسه فوری را نیز می‌توانید از طریق ویزای تجاری یا درمانی دریافت کنید.

اصولا در چنین حالتی خیلی زود وقت سفارت شما تعیین شده و می‌توانید در بازه کوتاهی ویزای تجاری را دریافت نمایید. 

بهترین راه اخذ وقت تجاری فرانسه

بهترین روشی که با کمک آن می‌توانید وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری را بگیرید، استفاده از وب سایت VFS Global است. این وب سایت که یک کارگزاری رسمی و معتبر در این زمینه است به شما کمک می‌کند تا به صورت آنلاین و به راحتی بتوانید وقت سفارت خود را تعیین نمایید. از طرفی اطلاعات و راهنمایی‌های لازم قبل از درخواست را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید از طریق نامه حضور در یک جلسه کاری، یک کنفرانس و یا یک نمایشگاه اقدام به دریافت این وقت نمایید. حتی در صورت امکان می‌توانید با کمک وقت سفارت فوری، کارهای دریافت ویزا را تسریع کنید. 

مصاحبه وقت سفارت فرانسه برای ویزا تجاری چگونه است؟

مصاحبه وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری وجود ندارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید ارائه مدرک است که سفارت چک می‌کند و در صورت نبودن هیچگونه مشکلی شما می‌توانید ویزای تجاری فرانسه خود را دریافت کنید.

هزینه وقت تجاری سفارت فرانسه

هزینه وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری شامل هزینه سفارت و کارگزاری است. در حال حاضر هزینه تعیین این وقت در سفارت 90 یورو است.

هزینه وقت سفارت فرانسه برای ویزا تجاری
هزینه وقت سفارت فرانسه برای ویزا تجاری 90 یورو است.

از طرفی هزینه خدمات VFS Global نیز حدود 30 تا 40 یورو است؛ بنابراین به طور کلی به 120 تا 130 یورو بودجه نیاز دارید. 

وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری چقدر طول می‌کشد؟

از آنجایی که وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری نوعی وقت کوتاه مدت است، از این و اصولا در یک هفته تا 3 هفته کاری به درخواست شما رسیدگی می‌شود. این ویزا نسبت به ویزای بلند مدت وقت کمتری می‌برد و شما می‌توانید در یک بازه یک تا سه هفته‌ای به کارهای خود رسیدگی کنید؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حداقل 3 هفته قبل از جلسه کاری، کنفرانس، نمایشگاه و… نسبت به دریافت ویزای فرانسه اقدام نمایید. 

آنچه از مقاله وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری آموختیم:

به منظور شرکت در یک کنفرانس، یک جلسه کاری و به طور کلی هر فعالیت تجاری در فرانسه لازم است نسبت به دریافت وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری اقدام نمایید. ویزای تجاری نوعی ویزای کوتاه مدت است و اقامت شما به مدت کمتر از 90 روز در فرانسه را امکان‌پذیر می‌کند. اصولا پس از درخواست شما از طریق سایت VFS Global یک تا سه هفته کاری زمان می‌برد تا به درخواست شما رسیدگی شده و در صورت تکمیل مدارک ویزای شما صادر گردد. به منظور دریافت وقت سفارت فرانسه برای ویزای تجاری می‌توانید با متخصصین پارت ویزا در ارتباط باشید و روند دریافت را تسریع ببخشید. 

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *