سفارت ایتالیا در تهران برای افغان ها

اتباع افغان در ایران می‌توانند از طریق سفارت ایتالیا در تهران نسبت به دریافت ویزای این کشور اقدام نمایند. آدرس این سفارت در تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 68 تا 79 است؛ بنابراین به منظور انجام امور سفارت و دریافت ویزا لازم است به این آدرس مراجعه نمایید. البته از قبل باید نسبت به دریافت وقت سفارت از طریق سایت ویزامتریک اقدام کنید. کشور ایتالیا دریافت ویزای تحصیلی، ویزای سرمایه‌گذاری، ویزای همراه یا خانوادگی، ویزای توریستی و ویزای تجاری را برای افغان‌ها مجاز اعلام کرده است. اگر می‌خواهید نسبت به سفارت ایتالیا در تهران برای افغان ها و چگونگی دریافت وقت سفارت اطلاعات بیشتری کسب کنید همراه ما باشید. 

آدرس سفارت ایتالیا در تهران برای افغان ها

در این بخش آدرس و راه های ارتباطی با سفارت ایتالیا در تهران برای افغان ها را آورده‌ایم:

  • آدرس سفارت ایتالیا: تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 68 تا 79، سفارت ایتالیا؛
  • شماره تلفن: 02166714624.

افغان‌های مقیم ایران برای وقت سفارت ایتالیا برای چه کنند؟

اگر می‌خواهید نسبت به دریافت وقت سفارت ایتالیا برای افغان‌ها اقدام نمایید، لازم است چند مرحله را طی کنید. مراحل دریافت وقت سفارت به شرح زیر است:

  • تعیین نوع ویزا: در قدم اول باید به سایت سفارت ایتالیا و یا ویزامتریک مراجعه نمایید و نوع ویزای خود را انتخاب کنید. همانطور که گفتیم افغان‌ها از روش تحصیلی، سرمایه‌گذاری، ویزای همراه و یا توریستی می‌توانند نسبت به دریافت این ویزا اقدام نمایند. 
  • جمع‌آوری مدارک: در قدم بعدی باید مدارک لازم را جمع‌آوری کنید. این مدارک شامل پاسپورت، عکس، فرم درخواست ویزا، گواهی عدم سوءپیشینه، اثبات تمکن مالی، رزرو هتل و بلیط هواپیما است. این مدارک بر حسب نوع ویزا ممکن است کم یا زیاد شود. 
  • تکمیل فرم درخواست: در سایت سفارت می‌توانید به صورت آنلاین فرم درخواست ویزا را تکمیل نمایید. 
  • پرداخت هزینه: در قدم بعدی باید هزینه ویزا را پرداخت کنید که بر حسب نوع ویزا متغیر است. 
  • تعیین وقت سفارت: پس از طی کردن این مراحل باید نسبت به تعیین وقت سفارت اقدام نمایید. 
  • حضور در مصاحبه: در زمان مشخص شده لازم است به همراه مدارک به سفارت مراجعه کرده و در مصاحبه شرکت نمایید. 

سفارت ایتالیا در تهران برای افغان ها

تمامی مدارک شما باید به زبان ایتالیایی یا انگلیسی ترجمه شده باشد. زمان رسیدگی به درخواست شما بر حسب نوع ویزا متغیر است. برای دریافت وقت سفارت ایتالیا برای افغان ها کلیک کنید.

آنچه از مقاله سفارت ایتالیا در تهران برای افغان‌ها آموختیم:

در مطالب فوق در خصوص سفارت ایتالیا در تهران برای افغان ها صحبت کردیم. افغان‌های مقیم ایران می‌توانند نسبت به ویزای تحصیلی، سرمایه‌گذاری، تجاری و خانواده اقدام به دریافت ویزای ایتالیا نمایند. برای اینکار کافیست وارد سایت سفارت ایتالیا شوید و مراحلی که در مطالب فوق گفتیم را طی نمایید. در زمان تعیین شده باید به سفارت مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل دهید. در صورت نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با متخصصین پارت ویزا در ارتباط باشید. 

5/5 - (2 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *