وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان

اگر هدف شما یافتن یک کار در بلغارستان و مشغول شدن در این کشور باشد لازم است اقدام به دریافت وقت سفارت بلغارستان برای ویزای کاری نمایید. این ویزا برای مشغول به کار شدن در شرکت‌ها و ارگان‍‌های این کشور الزامی است و بدون آن نمی‌توانید کار کنید. به منظور دریافت این ویزا لازم است مراحلی را طی کرده و مدارکی را مهیا کنید تا به سفارت تحویل دهید و ویزای شما صادر شود. در خصوص راهنمای وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان در ادامه توضیحاتی در اختیار شما قرار می‌دهیم تا اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کرده و موفق به اخذ این ویزا شوید. 

وقت سفارت بلغارستان برای ویزای کاری

اولین قدم برای دریافت ویزای کاری بلغارستان گرفتن وقت سفارت است. از آنجایی که این کشور به تازگی عضو شینگن شده است باید این بار کمی متفاوت عمل کنید و مدارک لازم را به سفارت ارائه دهید تا ویزای شما صادر شود. به منظور دریافت وقت سفارت باید از طریق VFS Global  اقدام نمایید. در ادامه روند و شرایط دریافت این وقت را توضیح می‌دهیم. 

شرایط گرفتن وقت سفارت ویزای کاری بلغارستان

به منظور دریافت وقت سفارت ویزای کاری بلغارستان لازم است یک سری شرایط را داشته باشید تا بتوانید موفق به دریافت آن شوید. شرط اول دریافت یک پیشنهاد شغلی از بلغارستان است. شما باید یک شغل خوب در این کشور پیدا کنید و نامه پذیرش را داشته باشید. از دیگر شرایط دریافت وقت سفارت بلغارستان برای ویزای کاری می‌توان به درخواست تایید شده توسط خدمات مهاجرت بلغارستان اشاره کرد.

شرایط گرفتن وقت سفارت ویزای کاری بلغارستان
یکی از شرایط دریافت وقت سفارت برای ویزا کاری بلغارستان دریافت یک پیشنهاد شغلی از کشور بلغارستان است.

قبل از درخواست برای ویزای کاری، کارفرما باید درخواست کاری برای اداره مهاجرت بلغارستان ارسال کرده باشد. در نهایت نیاز به تاییدیه گواهی کار توسط وزارت کار بلغارستان دارید تا ثابت کند کارفرما به یک فرد خارجی نیاز دارد و نیروی کاری بلغاری نمی‌تواند موقعیت کاری مربوطه را انجام دهد. 

مراحل گرفتن وقت سفارت بلغارستان برای ویزای کاری بلغارستان

به منظور گرفتن وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان لازم است مراحلی را طی نمایید تا موفق به اخذ این وقت شوید. این مراحل به شرح زیر است:

 • در قدم اول باید وارد سایت VFS Global شوید و نوع ویزای خود را انتخاب نمایید. 
 • پس از تعیین نوع ویزا که یک ویزای کاری است باید فرم درخواست ویزا را دریافت کرده و به طور کامل و صحیح آن را تکمیل نمایید. 
 • در قدم بعدی لازم است مدارکی که در ادامه شرح می‌دهیم را مهیا کنید و در زمان وقت سفارت ارائه دهید. 
 • وقت سفارت را تعیین کرده و هزینه دریافت ویزا را بپردازید. این هزینه غیرقابل استرداد است و حتی در صورت ریجکت شدن ویزا به شما بازگردانده نمی‌شود. 
 • در نهایت در زمان موعد وقت سفارت لازم است مدارک خود را ارائه دهید و منتظر پاسخ ویزا باشید. 

اصولا پاسخ درخواست ویزای شما در 15 روز الی 1 ماه کاری صادر می‌شود. در صورتی که نقصی در مدارک وجود نداشته باشد ویزای شما ریجکت نخواهد شد. 

 برای گرفتن وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان لازم است به سایت VFS Global مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. پس از آن با تکمیل فرم درخواست و ارائه مدارک لازم درخواست شما در لیست بررسی قرار می‌گیرد و در صورت پذیرش می‌توانید ویزا را دریافت کرده و در بلغارستان مشغول به کار شوید. در این مطلب به طور کامل در خصوص دریافت این ویزا راهنمایی های لازم را مطرح کردیم.

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت کاری بلغارستان

قبل از تعیین وقت سفارت بلغارستان برای ویزای کاری بلغارستان لازم است مدارک موردنیاز را مهیا کرده و در زمان تعیین شده به سفارت ارائه دهید. مدارک موردنیاز برای گرفتن وقت سفارت کاری بلغارستان و دریافت ویزای کاری به شرح زیر است:

 • گواهی عدم سوء پیشینه؛
 • بیمه‌نامه؛
 • رزومه و سوابق کاری؛
 • پاسپورت که تا 3 ماه بعد از پایان مدت اقامت اعتبار داشته باشد؛
 • درصورت وجود ویزای قبلی کپی از تمامی مدارک هویتی ؛
 • ۴ الی ۶ عکس پرسنلی؛
 • ارائه مدرک نشان‌دهنده محل اسکان در بلغارستان؛
 • مدارک هویتی شخص متقاضی؛
 • گردش صورت حساب بانکی و تمکن مالی؛
 • قرارداد کاری امضا شده بین متقاضی و کارفرما؛
 • ارائه دلیل موثق جهت ارائه درخواست؛
 • اثبات  هرگونه تخصص یا تجربه کاری؛
 • پرداخت هزینه‍‌های مربوط به اخذ ویزای کار.

هر گونه نقص در مدارک فوق باعث می‌شود تا روند اخذ ویزا به تاخیر افتاده و درخواست شما ریجکت شود. 

هزینه وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان

به منظور دریافت ویزای کاری بلغارستان لازم است مبلغی را به کارگزاری و سفارت بپردازید. این مبلغ اصولا غیرقابل استرداد است و حتی اگر ویزای شما ریجکت شود هم قابل بازگشت نیست.

هزینه وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان
هزینه وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان حدود 90 یورو است.

هزینه وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان حدود 90 یورو و هزینه خدمات VFS Global نیز حدود 40 یورو است. قبل از اینکه به بلغارستان سفر کنید حتما سعی کنید راجب این کشور اطلاعات زیادی کسب کنید برای این کار روی مقاله کشور بلغارستان کلیک کنید.

آنچه از مقاله وقت سفارت بلغارستان برای ویزای کاری آموختیم:

در این مقاله در مورد وقت سفارت برای ویزای کاری بلغارستان صحبت کردیم. به منظور مشغول شدن به کار لازم است ویزای کاری این کشور را دریافت کنید. برای دریافت ویزای کاری مهم‌ترین قدم پیشنهاد شغلی و پذیرفته شدن آن از سوی یک کارفرمای بلغاری است. به منظور دریافت این ویزا به مدارک و شرایطی نیاز دارید که در مطالب فوق به طور کامل در خصوص آن صحبت کردیم. از طریق تماس با متخصصین پارت ویزا می‌توانید مشاوره و راهنمایی لازم را در این خصوص دریافت کرده و یا با ارائه مدارک خود به پارت ویزا، تمامی مراحل دریافت این ویزا را به متخصصین ما بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *