معرفی ورزشگاه بزرگ کشور ایتالیا

ایتالیا کشوری ایست که در آن انواع ورزشها رواج دارد ، بنابراین داشتن ورزشگاههای معروف و شناخته شده در کشور ایتالیا مساله مهمی تلقی می شود. چرا که این ورزشگاهها برای ورزشهای مختلفی ساخته می شوند و مسابقات ملی و بین المللی مختلفی در آنها برگزار می گردد. برخی از استادیوم های بزرگ حتی میزبان کنسرت ها و نمایش های گوناگونی نیز هستند. با ما همراه باشید تا با استادیوم های بزرگ و مشهور در ایتالیا بیشتر آشنا شوید.

لیست ورزشگاه های ایتالیا

stadium-juventus

Stadium Juventus (ورزشگاه یوونتوس)

استادیوم یوونتوس برای اولین بار در تاریخ 8 سپتامبر 2011 با مراسم افتتاحیه و مسابقه افتتاحیه در مقابل قدیمی ترین باشگاه حرفه ای فوتبال ناتس کانتی برگزار شد که الهام بخش نوارهای معروف سیاه و سفید معروف بانوی پیر شد. سه روز بعد اولین دیدار سری آ مقابل پارما برگزار شد و استفان لیچشتاینر در دقیقه 17 اولین گل را به ثمر رساند.
پیش از این باشگاه بازیهای خانگی خود را در Stadio delle Alpi که متعلق به ایتالیا 90 بود ساخته شده است
در سال 2003 ، یوونتوس برای خرید این استادیوم مذاکره کرد و موقتاً به استادیوم المپیکو تازه بازسازی شد. در نوامبر 2008 ، این باشگاه فاش كرد كه قصد دارند Delle Alpi را خراب كنند و استادیوم مارك را در همان محل با هزینه 100 میلیون یورو ایجاد كنند.
دو سال بعد استادیوم جدید به عنوان اولین استادیوم خود تأمین مالی و متعلق به باشگاه در ایتالیا به پایان رسید. با مجموعه قبلی جدید برای فوتبال ایتالیا ، امیدواری وجود دارد که ورزشگاه یوونتوس بتواند تیم های دیگر را ترغیب کند تا از مدل انگلیسی و آلمانی ورزشگاه های هدفمند پیروی کنند.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم: 41475
 • آدرس استادیوم

Corso Gaetano Scirea, 50

 • تهیه بلیطاز طریق وب سایت یوونتوس میتوانید بلیط خود را رزرو کنید.
  www.juventus.com

Stadium-Olimpico

Stadium Olimpico (ورزشگاه المپیکو )

Stadio Olimpico برای خدمت به عنوان محور مجموعه ورزشی Foro Italia ساخته شده است ، پروژه ای که توسط رژیم موسولینی آغاز شده است.
ساخت و ساز در سال 1928 آغاز شد و ردیف اول در سال 1932 به پایان رسید. کارهایی که در ردیف دوم وجود داشتند به دلیل وقوع جنگ جهانی دوم متوقف شدند و فقط در دسامبر 1950 از سر گرفتند.
استادیوم المپیکو در 17 مه 1953 با بازی بین تیم های ملی ایتالیا و مجارستان به طور رسمی افتتاح شد. ظرفیت در آن زمان 100000 نفر بود که عمدتا از تراس ها تشکیل می شد.
استادیوم المپیکو به عنوان استادیوم محور بازی های المپیک 1960 خدمت کرد و برای این همه تراس ها به صندلی تبدیل شدند و در نتیجه 53،000 صندلی را در اختیار داشت. در طول بازی ها ، این ورزشگاه میزبان مراسم افتتاحیه و اختتامیه و همچنین مسابقات دو و میدانی بود.
هشت سال بعد ، استادیوم المپیکو محل اصلی مسابقات قهرمانی یورو 1968 بود که در طی آن میزبان مسابقه برای مقام سوم و فینال بین ایتالیا و یوگسلاوی بود (2-0 پس از پخش مجدد)

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم:هنگامی که ایتالیا جام جهانی 1990 را به دست آورد ، مشخص بود که این ورزشگاه نیاز به یک بازسازی گسترده دارد. در حالی که برنامه های اولیه فقط برای بهسازی ورزشگاه انجام شده بود ، چند طراحی مجدد بعداً یک استادیوم تقریباً کامل ساخته شده بود. حالا ایستگاه های زمین خیلی نزدیک به زمین بود و ورزشگاه به یک سقف مجهز شده بود. این منجر به ظرفیت 72,698 صندلی شد.
 • آدرس استادیومVia Foro Italico, 00194 Roma
 • روش تهیه بلیط بلیط های مسابقات AS Roma را می توانید بصورت آنلاین از طریق Listicket ، از طریق تلفن +39 892 982 (مرکز تماس Listicket) ، به صورت حضوری در یکی از فروشگاه های AS Roma خریداری کنید.
  بلیط های لاتزیو
  بلیط های مسابقات SS Lazio را می توان از طریق Listicket ، از طریق تلفن (+39 892 982)مرکز تماس Listicket ، به صورت حضوری در یکی از فروشگاه های Lazio Style 1900 یا در یکی از نقاط فروش لیست Listet خریداری کرد.

Stadio San Nicola

Stadium San Nicola (ورزشگاه سن نیکولا)

استادیوم سن نیکولا بین سالهای 1987 تا 1990 ساخته شد تا به عنوان محل بازی برای جام جهانی 1990 خدمت کند.
این ورزشگاه توسط معمار ژنوزی رنزو پیانو طراحی شده است، که به خاطر شباهت های شکل به نام “سفینه فضایی” نامگذاری شده است. طرح اصلی شامل آهنگ های ورزشی بود، اما بعد از آن به درخواست کمیته المپیک ایتالیا CONI اضافه شد.
شکل هلالی این استادیوم به مانند یک گل است که بر روی زمین شکفته شده باشد. از فاصله بین ستون ها، نور به داخل استادیوم تابیده می شود. ساختمان مقعر شکل داخل استادیوم خصوصا هنگام تشویق تماشاچیان، منجر به خلق صحنه های به یاد ماندنی می شود. وی عقیده دارد که شفافیت حاصله از برش های عمودی منجر به کیفیت تماشای بازی می گردد و نوعی آرامش در حین لذت بردن از بازی ایجاد می کند.
بیشتر جنبه های مشخصی از استادیوم لبه بالایی آن شامل 26 گلبرگ جداگانه است.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم

ظرفیت استادیوم 58,270 نفر می باشد که هرگز این تعداد تماشاگر را به خود ندیده است ، در بازی فینال جام باشگاه های اروپا 1991 حدود 51,000 تماشاگر را در خود جا داده است.

 • آدرس استادیوم

Stadio San Nicola، Strada Torrebella، 70124 Bari

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای مسابقات Bari می تواند به صورت آنلاین از طریق Vivaticket (print-at-home)، در پنجره ی بلیط دروازه 22 در ورزشگاه یا در یکی از Vivaticket فروش از طریق آنلاین خریداری شود.

San Siro Stadium

stadium san siro (ورزشگاه سن سیرو)

استادیوم سن سیرو پروژه رئیس جمهور پیشین میلان پیرو پیرلی بود. در دو دهه اول قرن بیستم میلان ، پیش از این زمینه های مختلفی را اشغال کرده بود و تا اوایل دهه 1920 میلادی در Viale Lombardia در یک زمین بازی می کرد.
استادیوم سن سیرو در 19 سپتامبر 1926 با یک بازی دوستانه بین میلان و اینتر (3-6) افتتاح شد. این استادیوم در ابتدا از چهار جایگاه جداگانه تشکیل شده بود و می توانست 35000 تماشاگر را در خود جای دهد.
سن سیرو ابتدا متعلق به آث میلان بود ، اما در سال 1935 به شهر میلان فروخته شد ، که به دلیل محبوبیت روزافزون باشگاه ، خیلی زود مجبور شدند بیش از حد ورزشگاه را بزرگ کنند.
در سالهای بعد این ورزشگاه بیشتر مورد بازسازی قرار گرفت و به دلیل شرایط ایمنی UEFA ، اندکی از ظرفیت آن کاسته شد. در سال 2001 میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا بین بایرن مونشن و والنسیا (1-1) و در سال 2016 فینال بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید (1-1) بود.
هر دو میلان و اینتر به دنبال ایجاد استادیوم جدید در جای دیگر بودند ، که به دلیل رو به وخامت حال بودن این ورزشگاه و مالکیت شهر میلان در توسعه خود محدودیت پیدا کرده اند. اینتر اولین کسی بود که قصد ساخت استادیوم جدید باشگاه را در سال 2012 اعلام کرد ، اما وقتی که میلان برنامه های بتن ریزی برای ساخت یک استادیوم جدید در منطقه پورتلو را نشان داد ، به جای آنکه تصمیم به بازسازی سن سیرو گرفت ، این برنامه ها را خنثی کرد. با این حال ، حرکت میلان در سال 2015 از بین رفت و برنامه های آینده هر دو باشگاه در حال حاضر نامشخص است.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم: 80,018
 • آدرس استادیوم

Via dei Piccolomini 5, 20151 Milano

 • روش تهیه بلیط

بلیط های بازی های میلان را می توانید بصورت آنلاین از طریق وب سایت رسمی میلان ، در شعب بانک Banca Popolare di Milano ، در هر یک از محل فروش بلیط TicketOne یا در دفتر بلیط فروشی کاسا میلان در Via Aldo Rossi 8 در شمال خریداری کنید. از شهر (نزدیکترین مترو QT8).

بلیط های قبل از شروع مسابقه نیز در ورزشگاه موجود است. میلان تمایل دارد فقط بازی های خانگی را مقابل اینتر و یوونتوس بفروشد. برای خرید بلیط نیاز به شناسنامه لازم است.

Municipal Stadium Ciro Vigorito

استادیوم Stadium Ciro Vigorito (ورزشگاه سیرو ویگوریتو)

Stadio Ciro Vigorito، که در ابتدا “استادیوم سانتا کلمب” نام داشت، رسما در تاریخ 9 سپتامبر 1979 افتتاح شد.پس از اتمام، استادیوم می تواند 25،000 تماشاگر را نگه دارد، اما ظرفیت سالانه به علت ایمنی کاهش یافته است، برای اولین بار به 18،500 و در چند سال گذشته به حدود 12،000، همچنین به دلیل Curva Nord متوقف شده است استفاده می شود.
در سال 2010، استودیو سیرو ویکوریتو پس از مرگ مدیر باشگاه سیرو ویگویتو تغییر نام داد.در سال 2017، پس از ارتقاء Benevento به سری آ، ارتقاء به ورزشگاه با هدف افزایش ظرفیت به بیش از 17،000 بار دیگر ساخته شد.
Stadio Ciro Vigorito در جنوب شهر کوچک Benevento واقع در حدود 2 کیلومتر از مرکز تاریخی واقع شده است. راه رفتن از مرکز به استادیوم طول می کشد فقط کمتر از 30 دقیقه.ایستگاه اصلی بنوونتو در حدود یک کیلومتر دور از مرکز تاریخی واقع شده است. چندین قطار مستقیم در روز با رم با Benevento ارتباط برقرار می کنند. سفر کمتر از 2 ساعت طول می کشد
از Naples، نزدیک به Benevento نسبت به رم، تغییر در Caserta مورد نیاز است. سفر نیز حدود 2 ساعت طول می کشد. چند قطار منطقه ای، به عنوان مثال از سالرنو نیز ایستگاه Benevento Porta Rufina متوقف می شود، که نزدیک به ورزشگاه، حدود 15 دقیقه پیاده روی می کند.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم : 18900
 • آدرس استادیوم

Stadio San Nicola، Strada Torrebella، 70124 Bari

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای مسابقات Bari می تواند به صورت آنلاین از طریق Vivaticket (print-at-home)، در پنجره ی بلیط دروازه 22 در ورزشگاه یا در یکی از Vivaticket فروش از طریق آنلاین خریداری شود.

Stadium Atletico d'Italia

Stadium Atleti d’Italia (ورزشگاه آتلتی آزاروری)

استادیوم آتلتی آزاروری ایتالیا رسما در 23 دسامبر 1928 با بازی بین آتالانتا و تریستینا افتتاح شد. این در اصل به نام استادیو ماریو برومنا رفت و می توانست 12،000 تماشاگر داشته باشد.در طول سالها، Stadio Atleti Azzurri d’Italia به تدریج با اضافه شدن هر دو منحنی و سقف بیش از ایستگاه اصلی گسترش یافت. استادیوم در ابتدا یک مسیر در حال اجرا را در اطراف زمین داشت، اما مواضع بلندمدت روی آن قرار داشت.
همچنین ورزشگاه AlbinoLeffe در سال 2003 به عنوان سری B شناخته شده است و خانه سنتی خود در نزدیکی Albino نمی تواند به استانداردهای لیگ برسد. آنها با وجود مجددا در سال 2012 در ورزشگاه بازی می کردند.استادیو آتلیه آزاروری د ایتالیا در طول سال ها به طور قابل ملاحظه ای پیش رفته است و نیازی به امکانات فراوانی از استادیوم های مدرن ندارد. در دهه گذشته، آتالانتا چندین گزینه برای ساخت یک خانه جدید مدرن مورد بررسی قرار داده است. در ابتدا آنها تمرکز خود را بر ساخت یک استدیوم کاملا جدید در حومه شهر متمرکز کردند، اما این هرگز به هیچ وجه مشخص نیست.
در سال 2017، آتالانتا Stadio Atleti Azzurri d’Italia را از شهر برگامو خریداری کرد و اکنون برنامه ریزی برای بازسازی مجدد ورزشگاه گسترده است. این طرح ها شامل ساخت دو منحنی تحت پوشش جدید و احداث سایر غرفه ها می شود که ظرفیت آن 24000 صندلی است. آنها امیدوارند تا آثار را در سال 2020 تکمیل کنند.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم : 24726 نفر
 • آدرس استادیوم

Piazzale Goisis 7, Bergamo

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای بازی های Atalanta را می توانید از طریق Listicket، در فروشگاه باشگاه Via Tiraboschi 89 در مرکز مدرن Bergamo و یا در هر یک از نقاط فروش Listicket، آنلاین خریداری کنید.
بلیط ها نیز می توانند در حدود سه ساعت قبل از شروع بازی در دروازه خریداری شوند. آتالانتا به ندرت فروخته می شود.
قیمت بلیط می تواند به حریف بستگی دارد، اما معمولا از € 13.00 برای صندلی در یکی از منحنی ها تا € 100.00 برای یک صندلی مرکزی در پایه اصلی می باشد. بلیط برای طرف مقابل معمولا بین 18.00 تا 23.00 یورو است.

Renato Dall'Ara Stadium

Stadium Renato Dall’Ara ( ورزشگاه رناتو دالارا )

در دهه 1960، برنامه ها برای ساخت یک استادیوم جدید و بزرگ در خارج از شهر ساخته شد، اما در نهایت آنها نابود شدند.پس از جنگ، استادیوم قبلا نام Stadio Comunale را عوض کرده بود و در سال 1983 به نام رئال سابق باشگاه به Stadio Renato Dall’Ara تغییر نام داد.
Stadio Renato Dall’Ara به عنوان یکی از مراکز بازی های جام جهانی 1990 برگزیده شد و برای این امر به طور گسترده ای مرمت شد و کمی بیشتر گسترش یافت.در جام جهانی، استادیوم میزبان سه مسابقه گروهی و دور 16 بازی بین انگلیس و بلژیک (1-0) بود.در سال 2016، برنامه ریزی شد تا استادیو رناتو دلالا را به طور گسترده بازسازی کند. این بازسازی شامل بازسازی هر دو منحنی، از بین بردن آهنگ های ورزشی در اطراف استادیوم و حرکت ایستگاه های نزدیک به زمین، حذف اکثر آثار آهن خارجی است، اما بخش های تاریخی بیرونی را بدون آسیب رساندن و پوشش کامل ورزشگاه با یک سقف، که بخشی از آن شفاف خواهد بود تا برج ماراتن تاریخی همچنان از داخل استادیوم دیده می شود.
توسعه مجدد ظرفیت را با 11000 کرسی به کمتر از 24000 کرسی کاهش می دهد و هزینه آن 60 تا 80 میلیون یورو است، هر چند که این باشگاه اعلام کرده است که پروژه نهایی هنوز از آنچه تا کنون ارائه شده متفاوت است.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم : ۳۸٬۲۷۹
 • آدرس استادیوم

Via Andrea Costa 174, 40134 Bologna

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای بازی های بولونیا را می توانید از طریق Vivaticket یا در یکی از Vivaticket فروشگاه های آنلاین خرید آنلاین.
نقاط مختلف فروش در مرکز تاریخی بولونیا (به عنوان مثال دفتر توریستی بولونیا در پایتخت مژیرور) و یا نزدیک ایستگاه قطار اصلی بولونیا (به عنوان مثال خبرگزاری Al Massimo در (Via Cairoli 7C) وجود دارد.
بلیط ها نیز می توانند در دروازه در روز مسابقه خریداری شوند. بولونیا به ندرت به فروش می رسد، اما توصیه می شود برای خرید مسابقات با کیفیت بالا از پیش خرید کنید. شما ملزم به نشان دادن شناسه هنگام ورود به ورزشگاه یا خرید بلیط هستید.

Mario Rigamonti Stadium

Stadium Mario Rigamonti (ورزشگاه ماریو ریگامونتی)

استادیوم ماریو ریگانوتی در سال 1959 افتتاح شد. این نام به افتخار ماریو ریگامونتی، بازیکن تیم تورینو بزرگ که در فاجعه هوایی سوپراگ کشته شد، نامگذاری شد.
این ورزشگاه در دهه های بعد به سختی تغییر کرد و در سال های 2000، با کاهش ظرفیت از 25500 تا 16000، به طور قابل توجهی بدتر شد.
بنابراین، برشا به دنبال ایجاد یک استادیوم جدید بود، اما سالهاست که همه برنامه ها ناکام شده اند و در برخی مواقع این باشگاه حتی تهدید به رفتن به استادیوم را از شهر خارج کرده است. این به این معنی نیست که باشگاه و شهر هنوز در حال مذاکره برای پیدا کردن راهی برای ساخت یک استادیوم جدید است.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم: ۵۷۰۰۰
 • آدرس استادیوم

Via Giovanni Novagani, 25133 Brescia

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای مسابقات Brescia می تواند آنلاین از طریق Listicket، و یا در پنجره های بلیط استادیوم در روز مسابقه خریداری شده است.
بلیط ها نیز در چند نقطه فروش موجود است که Tabaccheria Furgeri در Corso Guiseppe Zanardelli 32 در مرکز شهر برشایا واقع شده است.
برشیا معمولا در سری بی به فروش نمی رسد.

Stadio Adriatico – Giovanni Cornacchia

Stadium Adriatico (ادریاتیکو)

استادیوم ادریاتیکو ،در استادیوم ادریاتیکو جیووانی کورناکشیا کامل در سال 1955 افتتاح شد. این ورزشگاه به عنوان بخشی از سرمایه گذاری برای بازی های المپیک 1960 در رم ساخته شد و چند بازی در مسابقات فوتبال برگزار شد.
Stadio Adriatico رسما در تاریخ 29 دسامبر 1955 با دوستانه بین Pescara و کمو افتتاح شد. ورزشگاه می تواند در ابتدا 10،000 تماشاگر را نگه دارد.
در سال 1977 سطوح دوم در بالای استادیوم با ظرفیت بالغ بر 40،000 ساخته شد که در اواخر دهه 1980 به 26000 کاهش یافت و به دنبال الزامات ایمنی بود. در چند سال اخیر، تعمیرات کوچکتر ظرفیت را به بیش از 20،000 افزایش داده است.
در طول سالها، Stadio Adriatico، یکی از کمپانی های کمدی در ایتالیا، به طور مرتب رویدادهای ورزشی، از جمله بازی های مدیترانه ای مدیترانه ای 2009 برگزار کرد.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم: 20515
 • آدرس استادیوم

Via Pepe s.n., 65126 Pescara

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای بازی Pescara را می توان آنلاین از طریق Ticketone، در فروشگاه باشگاه رسمی در Viale Regina Margherita 3 در مرکز شهر Peskara در سمت راست Piazza della Rinascita، و یا در یکی از فروش بلیط Ticketone خریداری شده است.
نقاط مختلف Ticketone در نزدیکی Stadio Adriatico، از جمله La Voce دئی Pescaresi در Via Alessendro Valignani 11/11 و Tabaccheria Camaioni در Via B. Croce 199 وجود دارد.
بلیط برای بیشتر مسابقات به راحتی در دسترس خواهد بود، اما Pescara تمایل به فروش چندین بازی بالا مشخصات.

Stadio Angelo Massimino - Cibali

Stadium Angelo Massimio (ورزشگاه آنجلو ماسیمینو)

استادیوم آنجلو ماسیمینو، که هنوز هم به نام استادیوم سییبالی، در 27 نوامبر 1937 با بازی لیگ بین کاتانیا و فوجیا افتتاح شد.استادیوم شکل بیضی شکل در ابتدا شامل دو ستون در هر طرف و یک کورو نورد یک لایه بود. این ظرفیت حدود 20،000 مکان داشت.چندین تغییر در دهه های بعد ایجاد شد و در دهه 1960 کاتانیا به ساخت یک استادیوم جدید نیاز داشت. بزرگترین شکایت آنها این بود که خط فقر ورزشگاه به علت مسیر پیاده روی، اما ورزشگاه جدید هرگز تحقق نیافت.
Stadio Cibali اولین بازسازی خود را در سال 1982 انجام داد، زمانی که Curva Sud ساخته شد و پوشش بیشتر به پایه اصلی افزوده شد. Curva Nord در سال 1987 بازسازی و گسترش یافت. این ظرفیت بالغ بر 35000 مکان را افزایش داد.استادیوم سییبلی در اواسط دهه 1990 در زمینه آمادگی برای دانشگاه یونایتد که توسط استان سیسیل برگزار می شود، بازسازی شد. ورزشگاه در سال 2002 به نام “استادیوم آنجلو ماسیمینو” به افتخار رئيس باشگاه سابق نامگذاری شد.
در سال های اخیر ظرفیت با توجه به اقدامات ایمنی کاهش چشمگیری داشته است. کاتانیا اخیرا ابراز تمایل به ساخت یک استادیوم جدید کرده است، اما برنامه ها هنوز در مراحل اولیه قرار دارند.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم: 23,420
 • آدرس استادیوم

Piazza Spedini, 95125 Catania

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای مسابقات کاتانیا می تواند در فروشگاه های Lottomatica خریداری شود. یکی در Via Plebiscito 8 نزدیکترین شهر به مرکز چند بلوک جنوب Duomo است، در حالی که یکی از Via Giuseppe Fava 69 نزدیکترین به Stadio Angelo Massimino است.بلیط ها نیز می توانند در دروازه در روز مسابقه خریداری شوند. کاتانیا فقط گاهی اوقات یک بازی با مشخصات بالا را به فروش می رساند.

Stadio Ezio Scida

Stadium Ezio Scida  (ورزشگاه ایزیو اسکیدا)

استادیوم ایزیو اسکیدا در سال 1946 پس از 11 سال در حال ساخت است. این استادیوم پس از ایزویو اسکیدا، که در طی یک سفر تیمی در سال 1946 درگذشت، نامگذاری شد.
تا سال 1999 Stadio Ezio Scida یک ساختار بسیار خفیف بود که می توانست بیش از 5000 نفر را نگه دارد. کارهای بازسازی شامل آثاری که همه در کنار نوبت هزاره قرار دارند تقریبا دو برابر ظرفیت کمتر از 10،000 کرسی هستند.
پس از ارتقاء Crotone به سری آ در سال 2016، ورزشگاه با موانع موقت در بالای میز اصلی و کورو سود، با افزایش ظرفیت بیش از 16،000، گسترش یافت.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم: 16,547
 • آدرس استادیوم

Via Giovanni Paolo II, 88900 Crotone KR, Italy

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای مسابقات کورتون می تواند به صورت آنلاین از طریق Listicket، در محل بلیط در Via G. Di Vittorio در Crotone در نزدیکی ایستگاه راه آهن، یا از طریق هر یک از فروشندگان Listicket، خریداری شود.
فروشگاه های مختلف Listicket در مرکز تاریخی کرتونه، به عنوان مثال در Traversa I di Via Marinella 13، Piazza Vittoria 16 و Via Mario Nicoletta 51 وجود دارد.
بلیط ها نیز می توانند در پنجره بلیط Stadio Ezio Scida در روز قبل از مسابقه و در روز مسابقه خریداری شوند. کورتون تنها بازی با مشخصات بالا را به فروش می رساند.

Carlo Castellani Stadium

Stadium Carlo Castellani (ورزشگاه کارلو کاستلانی)

استادیوم کارلو کاستلانی بین سالهای 1963 تا 1965 ساخته شد. آن رسما در 12 سپتامبر 1965 افتتاح شد، گرچه در ابتدا تنها یک پایه پوشیده بود.
درست مثل استادیوم قبلی امپلی، استادیوم جدید با نام کارلو کاستلانی که در دوران جنگ جهانی دوم در اردوگاه نازی فوت کرده بود نامگذاری شد.
هنگامی که Empoli در سال 1983 به سری B ارتقا داد، یک موقت موقت در مقابل میز اصلی قرار گرفت که در سال 1990 توسط یک بتن دائمی جایگزین شد.
چند سال پیش، هر دو منحنی قبلا ساخته شده بود. Curva Nord بیشتر در سال 1997 گسترش یافت.
استادیو کارلو کاستلانی، با این حال، به طور خاص به استانداردهای Serie A، پایه بسیار اساسی بوده و در سال 2015، Empoli برنامه هایی برای ساخت یک استادیوم جدید با ظرفیت حدود 20،000 کرسی ارائه می دهد. آنها امیدوارند که تا پایان سال 2017 یا اوایل سال 2018 بتوانند ساخت و ساز کنند.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم: 19,847
 • آدرس استادیوم

Viale delle Olimpiadi, 50053 Empoli

 • روش تهیه بلیط

استادیوم کارلو کاستلانی در شمال شرق مرکز شهر شهر کمپول واقع شده است. پیاده روی از ایستگاه قطار شهر تنها 15 دقیقه و حتی کمتر از مکانهای مرکز شهر است.
یک سرویس قطار منظم از فلورانس به Empoli وجود دارد. سفر حدود نیم ساعت طول می کشد.در صورت ورود با ماشین، از Empoli Est از بزرگراه که در جنوب شهر عبور می کنید خارج شوید و از جاده به شهر بروید. اقامت در همان جاده به طور خودکار شما را به ورزشگاه هدایت خواهد کرد.

Stadio Paolo Mazza

Stadium Paolo Mazza  (ورزشگاه پائولو مازا)

استادیوم پائولو مازا، در جامع استادیو پائولو مازا، در تاریخ 20 سپتامبر 1928 با بازی بین اسپال و مودنا افتتاح شد.
ظرفیت استادیوم در ابتدا 4000 بود، اما این پس از جنگ جهانی دوم به حدود 25000 افزایش یافت. در دهه های بعدی، ورزشگاه های مختلف بازسازی شد، که منجر به کاهش ظرفیت به 7،500 کرسی شد.
در سال 2016، پس از ارتقاء SPAL به سری B، استادیوم پائولو ماتزا تحت بازسازی قرار گرفت که 1000 کرسی را به ظرفیت اضافه کرد.

 • گنجایش و ظرفیت استادیوم: 16,134
 • آدرس استادیوم

Corso Piave 28, 44121 Ferrara

 • روش تهیه بلیط

بلیط برای مسابقات SPAL می تواند به صورت آنلاین و یا در هر یک از فروش های رسمی خریداری شده باشد که شامل Tabaccheria Segnali di Fumo در Corso Martiri della Liberta ’73 در مرکز تاریخی فرارا است.
بلیط ها نیز می توانند در روز بلیط تا نیمه وقت در دفتر بلیط ورزشگاه خریداری شوند. با توجه به ظرفیت محدود ورزشگاه، SPAL گاهی اوقات به فروش می رسد، بنابراین بهتر است که آن را دیر نکنید.

5/5 - (2 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *