منطقه گردشگری برنیز اوبرلند

منطقه برنیز اوبرلند در سوئیس

برنیز اوبرلند در جنوب برن واقع است و منطقه ای است که بسیار به توریست ها پیشنهاد می شود. کوه های باشکوه، یخچال های طبیعی عظیم، دریاچه های وسیع و آبشارها، روستاهای دلپذیر و استراحتگاه های مجهز برای تعطیلات از زیبایی های این منطقه به شمار می روند.

برنیز اوبرلند در سوئیس

این منطقه گردشگری در سوئیس اینترلاکن منطقه‌ای فوق‌ العاده برای لذت بردن از زیبایی ‌های مرکز سوئیس و مناظر بی‌ نظیر در کنار استراحت در اقامتگاه‌های شیک ساحلی است. گردشگری از فعالیت اصلی اقتصادی اوبرلند برن در سوئیس است.

برنیز اوبرلند یکی از جاذبه های آلپاین

یکی از زیباترین جاذبه های آلپاین بدون شک برنیز اوبرلند می باشد که در ارتفاع ۳۴۵۴ متری از سطح دریا قرار گرفته است. مکانی بی نظیر که به درستی، نام بام اروپا را بر آن نهاده اند.

مرتفع ترین ایستگاه قطار اروپا در برنیز

برای رسیدن به بام اروپا و توقف در آن و داشتن منظره ۳۶۰ درجه از کوه های اطراف روزانه ۵۰۰۰ نفر به این منطقه سفر می کنند جایی که مرتفع ترین ایستگاه قطار اروپا در آنجا قرار دارد.

استراحت در منطقه برنیز اوبرلند

از اوایل قرن 19 میلادی و قبل از زمانی که اسکی و هاکی در این منطقه محبوبیت عمومی کسب کنند نخبگان انگلیسی و فرانسوی برای استراحت در هتل های لوکس و تماشای منظره قله های یانگفرا به برنیز اوبرلند می آمدند.

هتل های برنیز اوبرلند

امروزه نیز در تمام فصول چه زمستان سرد و تابستان های جذاب هتل ها و اقامتگاه های بسیاری در دل ظبیعت با نمای بی نظیر این منطقه میزبان گردشگران هستند .

دریاچه منطقه برنیز اوبرلند در برن

دریاچه اوشینن (Oeschinen) یک دریاچه زیبا در این منطقه زیبا (Bernese Oberland) کشور سوئیس است که در 4 کیلومتری شرق بخش کاندرستگ (Kandersteg) در دره اوشینن (Oeschinen) واقع شده است.

دریاچه اوشینن در دره اوشینن برنیز اوبرلند برن

این دریاچه رویایی در ارتفاع 1578متری از سطح دریا قرار گرفته است و 1.1147 کیلومتر مربع وسعت دارد. حداکثر عمق دریاچه اوشینن 56 متر است. دریاچه اوشینن از طریق یک سری چشمه و آب های زیرزمینی تغذیه می شود. آب درون دریاچه اوشینن به رودی به نام اوشیباک (Oeschibach) وارد می شود و بخشی از آن برای تولید برق و تامین آب شرب کاندرستگ (Kandersteg) مورد استفاده قرار می گیرد.

تماشای برنیز اوبرلند (bernese oberland)

به وسیله قایق‌سواری بر روی دریاچه‌های برینز و تون و یا قطار و فانیکولار می‌توان از زیبایی‌های این منطقه که با قلل زیبا احاطه شده است لذت برد.

5/5 - (3 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *