10 جاذبه گردشگری برلین آلمان

آیا شما به دنبال یک تور مسافرتی به پایتخت آلمان،یا به دنبال 10 جای برتر برلین هستید؟ خوب به نظر میرسد، ما ده تا از جاذبه های گردشگری برلین دیده ایم و در برلین تجربه کسب کرده ایم و شما نیازی به این کار ندارید . این انتخاب ها  به هیچ وجه آسان نبود .

بهترین جاذبه های گردشگری برلین

این شهر پیشنهاد های بسیار زیاد برای گردش دارد!

ساختمان ریشاستا برلین  Reichstag

هنگامی که دولت فدرال تصمیم به حرکت به برلین گرفت، زمان آن  رسید که ساختمان ریشاستاژ را پس از از سال های طولانی  بازسازی کند. این ساختمان از آن زمان به طور کامل مدرن شده است و بازدیدکنندگان، امروز در ریشاستاگ می توانند در گنبد شیشه ای ساختمان از پرندگان دیدن کنند و از شلوغی شهر چشم بپوشند.

ساختمان ریشاستا برلین

تعدادی از ساختمان های دولتی در مجاورت ریشاستاگ وجود دارد، به عنوان مثال Bundeskanzleramt (اداره فدرال) و دروازه براندنبورگدر اطراف این ساختمان قرار دارند.

با گرفتن یک تور با قایق نیز میتوانید از مناطق دولتی و دیگر نقاط برجسته آب را تجربه کنید.

دروازه برلین  Brandenburg Gate

بدون شک از بهترین جاذبه های گردشگری برلین، دروازه براندنبورگ بهترین  اثر جذاب برلین است. تاسیس این بنا در سال 1791 بوده است ، این بنا  یکی از دروازه های قدیمی شهر در اطراف شهر برلین بود که در آن زمان هنوز این دروازه برای شهر  قابل کنترل بود است .

دروازه برلین

Pariser Platz های  تزئینی که در پای دروازه قرار گرفته است  در حال حاضر به بسیاری از ساختمان های مهم شهر نیز اختصاص داده شده ، به عنوان مثال، هتل Adlon با ثروت تاریخی خود و Akademie der Künste (آکادمی هنر برلین)نیز دارای این Pariser Platz های  تزئینی می باشند.
به طور مستقیم در دروازه براندنبورگ موزه دروازه براندنبورگ  واقع شده است که به شما بسیاری از اطلاعات هیجان انگیز در بازه این دروزاه را  ارائه می دهد.

برج مخابراتی برلین (Fernsehturm)

برج مخابراتی برلین ، که در مردم محلی به عنوان Fernsehturm شناخته شده است که خیلی راحت از فاصله های دور قابل تشخیص است، ارتفاع این برج 368 متر است و این ساختمان بلندترین ساختمان در برلین شناخته می شود. برج مخابراتی برلین در دهه 1960 ساخته شده است و بازدیدکنندگان این برج می توانند از منظره منحصر به فرد 360 درجه ای از شهر لذت ببرند.

برج مخابراتی برلین

نکته: از برج مخابراتی برلین با کارت ورود ( برلین ) بازدید کنید و تا ۲۵ درصد تخفیف دریافت نمایید. کارت ورود برلین امکان سفر رایگان با تمام خدمات حمل و نقل عمومی را برای بازدیدکنندگان برلین فراهم می کند. با بیش از 200 مراکز طرف قرارداد و تخفیف های قابل توجه، برلین کارت به شما یک بسته کامل “carefree” ارائه می دهد. حتما از منظره خیره کننده برج تلویزیون بدون انتظار در صف از شهر لذت خواهید برد .

 میدان Gendarmenmarkt

Gendarmenmarkt یکی از زیباترین میدان های شهر است که در نزدیکی Friedrichstraße، خیابان خرید منحصر به فرد و مشهور  برلین که در منطقه مرکزی میته واقع شده است قرار دارد .

کلیسای برلین

کلیسای برلین (Berliner Dom) با گنبد با شکوه خود معروف شده است ، نمونه ای قابل توجه از معماری قرن نوزدهم است. در نزدیکی کلیسای جامع برلین، موزه تاریخی آلمان و  موزه ایسلند نیز قرار دارد .

کلیسای برلین

در کنار بلوار برلین “Unter den Linden” می توانید کلیسای کاتولیک St.Hedwigs-Cathedral بازدید کنید .

منطقه Kurfürstendamm

گسترش کامل و وسیع  از خرابه های کلیسای به یاد ماندی  کایرس ویلهلم در بریتشید پلاتز در محله زیبای برلین هالنزه، که به معنای کورفورستندام نام دارد، گران ترین مکان در پایتخت است ودارای منحصر به فرد ترین خانه ها می باشد.

محله کورفورستندام

بزرگترین فروشگاه اروپا KaDeWe نیز واقع در گسترش Ku’damm، در این خیابان شناخته شده  واقع است، که  مردم محلی  آن راعنوان (Tauentzienstrasse) می نشاسند . برای کوچک تر هایی که از  دوستداران باغ وحش برلین هستند ، قدیمی ترین باغ وحش آلمان نیز د این منطفه واقع است.

قصر شارلوتنبورگ (Charlottenburg Palace)

قصر باشکوه شارلوتنبرگ در مرکز شهر قرار دارد. این کاخ زیبا ، میزبان مجموعه های زیبا از طروف چینی و نقاشی ها است که در وسط باغ این کاخ زیبا  که در کنار رودخانه Spree واقع شده است قرار دارد .

قصر شارلوتنبورگ

اگر شما علاقه ای به پارک ندارید، می توانید ذهن خود را به موزه های Charlottenburg که در مقابل قرار دهید بسپارید.

موزه ایسلند (Museum Island )

موزه ایسلند برلین یکی از مکان های است که میراث جهانی یونسکو ثبت شده است  و از مهمترین مراکز نمایشگاهی شهر میتوان موزه آلتس (موزه قدیمی)، موزه نو (موزه جدید) ، موزه پرگامون و موزه ملی آلت (ملیت قدیمی گالری)  را نام برد که در این مجموعه واقع است . مجموعه های این ساختمان ها شامل بیش از 6،000 سال هنر و تاریخ فرهنگی است.

موزه ایسلند در برلین
نکته:  شما میتوانید برای دیدن موزه های برلین با گذراندن دوره 3 روز موزه برلین، این مجموعه را مشاهده کنید . برای گذراندن این دوره به 29 یورو (کاهش یافته به 14.50 یورو)نیاز دارید که ، گذر از این  موزه به بسیاری از موزه ها اجازه ورود رایگان برای همه بازدید کنندگان برلین را در سه روز متوالی صادر می کند.

مرکز یادبود و مستندسازی دیوار برلین
(The Berlin Wall Memorial and Documentation Centre)

Gedenkstätte Berliner Mauer  یا دیوار به یاد ماندی برلین  از دیگر جاذبه های گردشگری برلین است که بین نواحی ودینگ و میته در Bernauer Straße واقع شده است شامل یادبود قربانیان دیوار، مرکز اسناد و کلیسای صلح می باشد .

مرکز یادبود و مستندسازی دیوار برلین

بخش باقی مانده از دیوار و برج مراقبت، بازدیدکنندگان را قادر می سازد احساس واقعی خود را به واقعیت امکانات مرزی نزدیک کنند.

منطقه Potsdamer Platz

هنگامی که قلب شهر پیش از جنگ جهانی دوم، و سپس سرزمین بدون مرد از سال 1945 تا سقوط دیوار، تاریخ پاتزامر پلاتز، مایه تاسف بود.

منطقه Potsdamer Platz

این تغییر پس از سقوط دیوار در سال 1989 ایجاد شد و اکنون تحت تأثیر حضور مرکز سونی، آسمان خراش ها و مغازه های بی پایان است. علاوه بر این، Potsdamer Platz محل اصلی برای ستاره ها و افراد مشهور است و حتی در جشنواره های فیلم به چشم می آید.

5/5 - (2 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *