بزرگترین باغ گل طبیعی جهان

باغ معجزه دبی

دبی یکی دیگر از از کشورهای عربی است که دارای جاذبه های گردشگری بی نظیری است. اما به دلیل آب و هوای خشک وبیابانی این منطقه ممکن است که نظر شما را به این منطقه برای مسافرت و اقامت جلب نکند اما جالب توجه است که  برخی جاذبه های گردشگری این منطقه کاملا برعکس شرایط اب و هوایی این منطقه هستند .

باغ معجزه دبی

نمونه ای از این جاذبه های گردشگری باغ معجزه دبی می باشد در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این منطقه زیبا اطلاعات کسب کرده و دبی را در لیست سفر های بعدی خود قرار دهید.این مقاله درباره باغ معجزه دبی، دیدنی های باغ معجزه دبی و باغ پروانه های دبی است.

محل قرارگیری باغ معجزه دبی

باغ معجزه دبی با توجه به این که در سرزمین بیابانی ساخته شده است قطعا بهترین نامگذاری را دارد مانند تقریبا همه چیز در منطقه خاورمیانه. این مکان جذاب به وسعت 72000 مترمربع، با کسب عنوان بزرگترین باغ گل طبیعی جهانبیش از 60 میلیون گل را به نمایش می گذارد.

باغ معجزه دبی

این باغ که در دبی لند در نزدیکی رانچ های عربی واقع شده است.  در روز ولنتاین سال 2013 افتتاح شد و در حال حاضر هر ساله تا حدود 1.5 میلیون بازدیدکننده را جذب می کند.

جاذبه های دیدنی باغ معجزه دبی

سازه های گل در هر فصل تغییر می کنند تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان تکراری در هر بار بازدیدشان تجربه متفاوتی کسب می کنند.

موارد برجسته این باغ عبارتند از:

  • یک هواپیما ایرباس امارات A380 در اندازه واقعی که در سال 2016 عنوان “بزرگترین گل آرایی” جهان کتاب رکوردهای گینس را کسب کرد.

عبدالناصری رحال، مسئول این جاذبه به “NBC News” گفت:

” مردم از بازارها و مکان های بسته خسته شده اند. امیدوارم که مردم درک کنند که این کشور تنها در سازه های ساخته شده از بتن و فولاد افراط نکرده است.

بزرگترین گل آرایی جهان

این کشور در هفت ماه از سال آب و هوای زیبایی دارد و با کمی مراقبت می توانید یک محصول واقعا زیبا داشته باشید. “

در این محل، 60 نوع مختلف وجود دارد از جمله:

گل اطلسی، گل شمعدانی، و گل های جعفری.

  •  گل ها با استفاده مجدد از فاضلاب و از طریق آبیاری قطره ای آبیاری می شوند.
  •  باغ ها در طول ماه های واقعا گرم تابستان دبی بسته هستند.
  • از ماه ژوئن تا سپتامبر میانگین درجه حرارت به 40 درجه سانتیگراد (104 F) می رسد که برای گل ها مساعد نیست.

با این حال، این پناهگاه همچنین محل اولین باغ و پناهگاه سرپوشیده پروانه ها در منطقه، باغ پروانه های دبی می باشد که در تمام طول سال باز است.

5/5 - (2 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *