تعطیلات در گوتنبرگ

سپری کردن تعطیلات در گوتنبرگ و غرب سوئد

می توان گفت گوتنبرگ و غرب سوئد یکی مکان عالی برای خبرنگاران و بلاگرهای حوزه غذا محسوب می شود چرا که دنیای از تنوع غذایی در آنجا وجود دارد. این به این دلیل است که غذاهای دریایی بین المللی،رستوران های درجه 1 بین المللی و مجمع الجزایر در اینجا واقع شده که هر توریست و وبلاگ نویس غذایی را به اینجا کشانده است به طوری که همواره مملو از افرادی است که می خواهند رستوران ها و غذاهای آنجا را امتحان کنند و در مورد آنها مطلب بنویسند.

سپری کردن تعطیلات در گوتنبرگ و غرب سوئد
گوتنبرگ و غرب سوئد یکی مکان عالی برای خبرنگاران

در واقع باید گفت غرب سوئد بهشت بلاگر های غذایی محسوب می شود. تنوع رستوران ها و غذاهای بسیار سطح بالای بین المللی و رستوران های کلاس جهانی یکی از دلایل اصلی این کار می باشد.

مجمع الجزایر جزیره گوتنبرگ

در اینجا فرصتی بسیار عالی برای تفریح و شنا کردن وجود دارد و می توانید با لذت تمام در کنار سواحل آنجا به شنا بپردازید ضمن اینکه می توانید حمام آفتاب گرفته و نور خورشید را جذب کنید چرا که اینجا یک مکان عالی برای برنزه کردن می باشد. مجمع الجزایر جزیره گوتنبرگ آب و هوای خنکی داشته و اگر میخواهید تنوع آب و هوا را تجربه کنید به اینجا سر بزنید.

مجمع الجزایر جزیره گوتنبرگ
آب و هوای مناسب جزیره گوتنبرگ

همچنین در اینجا می توانید به کلاب ها سر زده و لذت ببرید. عاشق ماهی هستید؟ بسیار خوب می توانید آن را در Fish Church امتحان کنید و یا در فروشگاه Feskekyrka می توانید طیف وسیعی از فروش انواع ماهی ها را ببینید و خرید کنید. در واقع انواع و اقسام ماهی ها را می توانید در این دو مرکز در گوتنبرگ ببینید.
باید اینطور گفت که گوتنبرگ در واقع پایتخت پخت و پز و غذا و غذاهای بسته بندی شده در سوئد محسوب می شود.

بازار های مد و کافه در گوتنبرگ

در گوتنبرگ می توانید از بوتیک های فشن و مد دیدن کنید و جدید ترین مدل های لباس دنیا را تجربه کرده و خرید نمایید. در ضمن اگر اهل کافه گردی هستید یکی از بهترین مکان ها اینجا است که طیف وسیعی از کافه ها را می توانید اینجا امتحان کنید. فقط فراموش نکنید برای دیدن این جاذبه‌های زیبا نیاز به دریافت وقت سفارت سوئد دارید.

ساحل (Bohuslän)

ساحل Bohuslän و جزایر آن از گوتنبورگ در ساحل غربی سوئد، تا مرز نروژ گسترش یافته است. CNN Travel به درستی نام این ناحیه را به عنوان “یکی از ده مناطق بزرگ حسات وحش و طبیعت در جهان” گذاشته است. این ساحل مکانی عالی برای قایقرانی محسوب شده و سالانه افراد زیادی برای قایقرانی و تفریح به آنجا می روند.ترکیب این ناحیه از روستاهای متروکه و سواحل زیبا شکل گرفته است که زیبایی خاصی به آن داده است.

ساحل Bohuslän
جزایر گوتنبورگ در ساحل غربی سوئد

اگر اهل لابستر هستید و یا صدف دریای اینجا یک مکان عالی برای شما می باشد در واقع در این ساحل انواع محصولات دریایی را می توانید به شکل خوشمزه ای که توسط محلیان آماده می شود میل نمایید.
در پایان باید گفت غرب سوئد و گرتنبرگ یک مکان عالی برای سپری کردن تعطیلات شما محسوب می شود که طیف وسیعی از تفریح گاه ها و سواحل را در کنار غذاها و رستوران های بین المللی می توانید در این مکان یافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *