هزینه ویزای هلند

اگر تصمیم دارید به کشور هلند سفر کنید و یکی از انواع ویزاهای توریستی، تجاری، تحصیلی، ترانزیت و… را برای ورود به این کشور دریافت نمایید، باید هنگام اخذ ویزا مبلغی را متناسب با نوع ویزا به سفارت هلند پرداخت کنید. این مبلغ برای کودکان و بزرگسالان متفاوت است. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم هزینه ویزای هلند چقدر است، اگر علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع هستید؛ با ما تا انتهای این مطلب از وب‌سایت پارت ویزا همراه باشید.

هزینه انواع ویزا هلند

هزینه ویزای هلند بر اساس نوع آن و هدف شما از سفر می‌تواند متفاوت باشد. در جدول زیر می‌توانید مبلغی را که باید برای انواع ویزای هلند به سفارت این کشور پرداخت کنید، مشاهده نمایید.

نوع ویزاقیمت برای بزرگسالانقیمت برای کودکان 6 تا 12 سال
ویزای توریستی کوتاه مدت90  یورو45 یورو
ویزای تجاری کوتاه مدت90  یورو45 یورو
ویزای بازدید از خانواده و دوستان (کوتاه مدت)90  یورو45 یورو
ویزای ترانزیت (کوتاه مدت)90  یورو45 یورو
ویزای (MVV  ویزای اقامت موقت)310  یورو  155 یورو
ویزای دانشجویی310  یورو  155 یورو
ویزای کاری310  یورو  155 یورو

هزینه های اضافی برای ویزای هلند 

جدا از هزینه‌های بالا که باید به صورت نقدی به سفارت هلند بپردازید، لازم است مبلغ دیگری هم به‌عنوان هزینه‌های اضافی پرداخت شود. این هزینه ویزای هلند به شرح زیر است:

  • 30 یورو برای خدمات وی اف اس گلوبال؛
  • هزینه پست.
هزینه ویزای توریستی هلند
هزینه ویزای توریستی هلند 90 یورو است.

همچنین در صورتی که برای اخذ ویزا از موسسه یا کارشناسی در این زمینه کمک بگیرید، باید مبلغ جداگانه‌ای هم به‌عنوان دستمزد بپردازید.

برای اخذ ویزای هلند، بسته به نوع ویزا و کوتاه مدت و بلند مدت بودن آن باید مبلغی را به سفارت این کشور بپردازید. در حال حاضر این مبلغ برای ویزاهای کوتاه مدت 90 یورو برای بزرگسالان و 45 یورو برای کودکان 11 تا 6 سال است. همچنین برای ویزای بلند مدت نیز باید 310 یورو برای بزرگسالان و 155 یورو برای کودکان بپردازید. 

قیمت ویزا هلند چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ویزا هلند به نوع ویزای شما و سن بستگی دارد. برای مثال اگر شما فردی بزرگسال (بالای 12 سال) هستید و می‌خواهید ویزای کوتاه مدت هلند مثل ویزای توریستی را دریافت کنید باید 90 یورو هزینه ویزا را پرداخت کنید به همراه 30 یورو هزینه VFS که جداگانه حساب می‌شود. برای دریافت وقت سفارت هلند کلیک کنید.

آنچه از مقاله هزینه ویزای هلند آموختیم:

در این مقاله درباره هزینه ویزای هلند صحبت کردیم و مبلغی که باید برای ویزاهای مختلف بپردازید را به تفکیک سن بررسی کردیم. به‌طور کلی این مبالغ برای همه کشورهای حوزه شنگن یکسان است. اگر نکته دیگری درباره این موضوع وجود دارد که به آن اشاره نشد، حتما آن را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید تا دیگران هم بهره ببرند. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد و بتوانید از آن استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *