باغ ملی کشور میانمار

کشور میانمار از کشور هایی زیبایی است که این کشور به کشور گنبد های طلایی شهرت یافته است.

میانمار

کشور میانمار در جنوب قاره اسیا واقع شده است .این کشور پیشنه ای غنی دارد و تاریخچه ای زیبا دارد و برای کسانی که دوست دارند با فرهنگ ها و سنت هایی قدیمی اشنا شوند بسیار جذاب خواهد بود. در کشور میانمار معابد بسیاری وجود دارد که این نشان از قدمت این کشور می باشد.در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان را با باغ ملی کشور میانمار آشنا کنیم.

تاریخچه باغ ملی کشور میانمار

در سال ۱۹۱۵ باغ ملی گیاه شناسی میانمار (Kandawgyi) با الهام گرفتن از باغ‌های Kew انگلستان تاسیس شد. این باغ در فاصله ۱.۵ کیلومتری جنوب شهر Pyin Oo Lwin قرار گرفته است.

باغ ملی گیاه شناسی میانمار

امروزه در این باغ بیش از ۴۳۵ گونه گیاهی از درختان، درختچه‌ها و گل‌ها را در دل خود جای داده است. جاذبه اصلی این پارک همین درخت‌ها و مناظر می باشند. نام این باغ در سال ۲۰۰۰ به باغ‌های ملی Kandawgyi تغییر یافت و به عنوان یک مقصد سرگرمی و تفریحی شناخته میشود که پیش از این نام این مجموعه باغ‌‌های ملی گیاه ‌شناسی نام داشت.

باغ ملی گیاه شناسی میانمار

وقتی وارد این پارک میشوید با باغ بامبو، باغ پرندگان،‌ باغ ارکیده، دریاچه، استخر، موزه پروانه و برج عجیب Nan Myint، زمین بازی کودکان، خانه چای، جنگل بارانی، پیاده‌رو باتلاقی، باغ سنگ، باغ کرتون، جنگل کاج و… روبرو خواهید شد.

برج عجیب Nan Myint

موزه فسیل، موزه چوب و موزه پروانه سه موزه‌ای هستند که در این باغ واقع قرار دارند. حضور باغ‌ها در میان دریاچه‌ها و راه‌های زیبایی فضا را دو چندان کرده است. یک برج دیدبانی ۱۲ طبقه در این باغ وجود دارد که از بالای آن قادر خواهید بود تمامی باغ و نمای شهر Pyin Oo Lwin را به زیبایی ببینید. بازدیدکنندگان میتوانند از ۱۰ طبقه این برج استفاده کنند و دو طبقه دیگر کارکردی دیگر دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *