آشنایی با کشور اکوادور

همه چیز درباره کشور اکوادور

بسیاری از افراد به این علاقه دارند که از محل زندگی خود مهاجرت کنند تا بتوانند تجربه ای جدید از زندگی کردن در مکان های مختلف دنیا را بدست آورند و بتوانند با مردمان و آداب و رسوم سایر کشور ها و نقاط جهان آشنا شوند.

همه چیز درباره کشور اکوادور
فرهنگ و آداب کشور اکوادور

اما باید قبل از مهاجرت کمی تحقیق در مورد منطقه ای که قصد مهاجرت به انجا را دارید انجام دهید و با فرهنگ و آداب آن کشور آشنایی پیدا کنید تا با مشکلی مواجه نشوید و بتوانید به عنوان یک فرد مسلمان در میان آنها پذیرفته شوید.

یکی از این کشور ها می تواند کشور اکوادور باشد .اگر قصد دارید تا به اکوادور مهاجرت کنید باید بدانید که مردمان این کشور  با شما به عنوان یک ایرانی مسلمان چه برخوردی خواهند داشت؟ اصلا زندگی کردن در اکوادور چگونه است؟در ادامه با ما همراه باشید تا با مردم و اداب کشور اکوادر آشنا شوید.

اکوادور کشوری با آرامش

مردم این کشور با جدال و دعوا اصلا رابطه خوبی ندارند و ترجیح می‌دهند مسائل و اختلافات خود را با صحبت کردن برطرف کنند. حتی اگر شما هم بخواهید با آن‌ها مشاجره فیزیکی کنید چندان تمایلی ندارند تا پابه‌پای شما بیآیند و دوست دارند برطرف کردن مشکلات را به پلیس بسپارند.

احترام به ادیان مختلف در کشور اکوادور

اسلام چندان دین شناخته شده‌ای در میان اکوادوری‌ها نیست اما به شدت به دین و عقاید شما احترام می‌گذارند. به عنوان مثال اگر شما خانمی باشید که در بیمارستانی در اکوادور بستری شوید و اعلام کنید که من

احترام به ادیان مختلف در کشور اکوادور
احترام به ادیان مختلف کشور اکوادور

مسلمان هستم و از آن‌ها بخواهید که پرستار مرد وارد اتاقتان نشود حتما رعایت خواهند کرد و بسیار حواسشان به این موضوع خواهد بود.

یا اگر در اداره‌ای باشید و بخواهید که نماز بخوانید، می‌توانید در گوشه‌ای مشغول عبادت شوید، بدون آنکه کسی از شما سوالی راجع به کاری که می‌کنید بپرسد.

جذابیت های تفریحی در کشور اکوادور

از جمله تفریحات بارز این کشور می‌توان به ورزش‌های آبی نام برد، چراکه این کشور سواحل بسیاری از کنار اقیانوس آرام دارد. همین دلیل هم باعث شده تا گردشگران بسیاری برای گشت‌وگذار به اکوادور بیآیند. آب و هوای همیشه بهاری و سواحل گرم، زندگی در اکوادور را برای شما شیرین‌تر خواهد کرد.

مردمان صمیمی کشور اکوادور

چندی پیش مقاله‌ای در اینترنت منتشر کشد که در آن از اکوادور به عنوان همدل‌ترین مردم جهان یاد کرده بود. این مردم همیشه و همه‌جا پشتیبان همدیگر هستند. چه در برگزاری یک مسابقه فوتبال و چه در کمک‌رسانی پس از یک رخداد طبیعی! همین امر باعث شده تا پیشرفت در این کشور سریع‌تر اتفاق بیافتد.

مردمانی بی آلایش در کشور اکوادور

می‌دانید بدترین فرهنگی که متاسفانه چند وقتی است در میان ایرانیان باب شده چیست؟ چشم و هم‌چشمی! احمقانه‌ترین کار یک نفر این است که برای اینکه از دیگری به اصطلاح کم نیاورد هرطور شده پول جور می‌کند و لباس، گوشی یا خودروی گران قیمت می‌خرد. یا به مسافرت خارج از کشور میرود برای اینکه بگوید من خارج رفتم نه اینکه با فرهنگ جدید آشنا شدم یا به خودم خیلی خوش گذشت!

مردمانی بی آلایش در کشور اکوادور
فرهنگ بی آلایش در کشور اکوادور

این فرهنگ به هیچ عنوان جایی در میان اکوادوری‌ها ندارد. در واقع اصلا نمی‌دانند که چشم و هم چشمی یعنی چی و چنین واژه‌ای در فرهنگ‌شان نیست. مثلا اگر شما با یک اکوادوری دوست شوید و به او از چشم و هم چشمی در ایران برایش بگویید متوجه صبحت‌هایتان نخواهد شد و باید برایش مثال بزنید که به فرض بعضی‌ها گوشی گران می‌خرند برای اینکه روی دیگران را کم کنند در آخر هم بعید است معنی و مفهوم چنین فرهنگ غلطی را درک کنند و به احتمال زیاد با فخر فروشی اشتباه خواهند گرفت.

این مردم بسیار ساده و بی‌آلایش هستند. به شدت از دروغ و فخر فروشی بدشان میآید و چنین افرادی را از جمع خود طرد می‌کنند و تمایلی به دوستی با آن‌ها ندارند. لطفا مثل اکوادوری‌ها باشیم!

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *