مناطق زیبای چیانگ مای در تایلند

چیانگ مای (chiang mai)

از مناطق زیبای تایلند است و همه ساله گردشگران فراوانی به این منطقه سفر می کنند و از جاذبه های زیبا و متنوع ان لذت می برند این منطقه دارای کوه ها و جنگل های زیبایی می باشد که لذت تفریح و سیاحت در این منطقه فراموش نشدنی است.

چیانگ مای (chiang mai)
مناطق دیدنی چیانگ مای در تایلند

ما به شما عزیزان توصیه می کنیم حتما در تور تایلند از این قله های زیبا بازدید کنید و از اب و هوای خوب جنگل های این منطقه لذت ببرید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این منطقه توضیحات بیشتری خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

جاذبه زیبای پادشاهی ببر (Tiger Kingdom)

در چیانگ مای فیل‌ها حیواناتی هستند که برای گردشگران تور تایلند در اولویت قرار دارند اما ببرها هم در این الویت‌بندی، در رتبه‌ی دوم قرار می‌گیرند. پادشاهی ببر جایی است که گردشگران بسیاری برای بازدید آن می‌روند و جزو آن دسته از دیدنی‌های چیانگ مای است که همیشه شلوغ است، چون بسیاری از افراد دوست دارند مدتی را کنار یکی از درنده‌ترین حیوانات جهان بگذرانند.

جاذبه زیبای پادشاهی ببر
مدتی را کنار یکی از درنده‌ترین حیوانات جهان بگذرانند

بسیاری گمان می‌کنند به ببرها دارو می‌خورانند اما آن چیزی که مسئولان این پارک می‌گویند این است که ببرها کنار بازدیدکنندگان آرام هستند چون در میان انسان‌ها رشد کرده و بزرگ شده‌اند.

پارک طبیعی فیل در تایلند

در اطراف چیانگ مای چندین کمپ فیل وجود دارد اما شرایط همه‌ی این‌ها یکسان نیست. انتقادات زیادی در مورد بسیاری از این کمپ‌ها وجود دارد که می‌گویند از فیل‌ها در شرایط بدی نگهداری می‌شود و اغلب آن‌ها رفتار درستی با حیوانات ندارند.

پارک طبیعی فیل در تایلند
پارک طبیعی فیل در تایلند

اما پارک طبیعی فیل چنین جایی نیست. از بازدیدکنندگان دعوت می‌شود که به صورت داوطلبانه، یک روز را با فیل‌ها بگذرانند، به آن‌ها غذا دهند و فیل‌ها را در رودخانه حمام نمایند.

آبشارهای چسبناک بواتانگ (Bua Thong Sticky Waterfalls) درتایلند

در سفر به چیانگ مای قطعا علاقه دارید یک روز را در خارج شهر و جایی کنار این آبشارها بگذرانید. این منطقه پوشیده از درخت است و آبشارها در جایی بی‌سر و صدا و آرام قرار دارند.

آبشارهای چسبناک بواتانگ
سنگ آهک «چسبناک» است و همزمان با این که آب از روی آن عبور می‌کند

اما مهم‌ترین عاملی که گردشگران را به سمت این آبشارها می‌کشاند، این واقعیت است که شما می‌توانید از این آبشارها بالا بروید! سنگ آهک «چسبناک» است و همزمان با این که آب از روی آن عبور می‌کند و در جریان است، می‌توانید از آن بالا بروید و پایین بیایید.

Huay Tung Tao  در تایلند

اینجا محلی فوق‌العاده برای گذراندن روز آرام، به دور از شلوغی‌های شهر و زیر نور ملایم آفتاب است. اطراف این محل تپه‌های سرسبز قرار گرفته است و دریاچه‌ای هم دارد که می‌شود در آن شنا کرد. این محل هم بین مردم محلی و هم در میان گردشگران خارجی بسیار پرطرفدار است. شما می‌توانید فقط با پرداخت چند دلار، یک کلبه‌ی کوچک کنار دریاچه کرایه کنید. کرایه‌ی یک تیوب بزرگ برای خوش گذرانی در آب دریاچه نیز فقط 50 بات می‌باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *