مشاغل-پردرآمد-هلند

مشاغل پردرآمد هلند، برای آن دسته از افرادی که درزمینه‌ای خاص، مهارت کافی دارند آینده‌ای روشن را رغم خواهد زد. کشور هلند، علی‌رغم کوچک بودن ازنظر اقتصادی بسیار ثروتمند است و پرقدرت عمل می‌کند. در این کشور، تناسب متناسبی بین زندگی و کار برقرار است به‌طوری‌که می‌توان این تناسب را در بالاترین شکل ممکن بیان کرد. در هلند همواره شرایط کافی و لازم برای افراد جویای کار چه در داخل کشور و چه از خارج کشور، فراهم است و همه این‌ها در قالب قانونی مشخص، رعایت می‌شود. با تمامی این اوصاف می‌توان گفت، هرساله افراد بیشتری تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند. اگر قصد اقامت در هلند را دارید و می‌خواهید در مورد مشاغل پردرآمد آن، اطلاعات کافی داشته باشید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

اگر نیاز به دریافت ویزای کاری هلند هستید و به دنبال رزرو وقت سفارت هلند هستید می توانید با کارشناسان ما در پارت ویزا در ارتباط باشید.

سازوکار شرایط فعالیت در مشاغل پردرآمد هلند

مشاغل پردرآمد هلند شامل حوزه‌های مختلف پزشکی، خلبانی، وکالت، اقتصادی و … می‌شود. وجود چندین شرکت و استارت‌آپ بین‌المللی، زمینه را برای اشتغال در حوزه‌های مختلف فراهم کرده است؛ ازاین‌رو، هلند مقصد مهاجرت بسیاری از افراد، واقع شده است. شرایط کاری در هلند به‌گونه‌ای است که یکسری رقابت بین بخش‌های مختلف آن، وجود دارد. داشتن مدرک تحصیلی بالاتر در کنار مهارتی منحصربه‌فرد برای اشتغال در کاری متناسب، جزو الزامات است. بهترین روش برای افرادی که به هلند مهاجرت می‌کنند این است که تحصیلات خود را در دانشگاه‌های هلند ارتقا دهند و در همین حین با چگونگی کار در این کشورآشنا شوند. از این طریق می‌توان با تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری، زمینه اشتغال را در هلند شروع کرد.

چنانچه قصد ادامه تحصیل در هلند را ندارید،می‌توانید برای اشتغال به این کشور مهاجرت کنید. به‌طور کل، زندگی در هلند با در نظر گرفتن اقتصاد پرقدرت و رفاه مطلوب آنمزایای زیادی را به دنبال دارد.

پزشکی-در-هلند

پزشکی، شغلی پردرآمد در هلند

در دنیای پر از شگفتی پزشکی، شاخه جراحی مغز و اعصاب، روان‌پزشکی و متخصص پوست جزو شغل‌های پردرآمد هلند، به‌حسابمی‌آیند.

جراحی مغز و اعصاب

متخصص مغز و اعصاب وظیفه دارد نوع بیماری فرد را تشخیص دهد و درصدد رفع آن، دارو تجویز کند و یا در صورت لزوم عمل را پیشنهاد دهد. متخصصین مغز و اعصاب در هلند، نهایت سعی خود را می‌کنند که درمان بیمار به عمل ختم نشود. این شغل هرچند جزو شغل‌های پردرآمد در کشوربه‌حسابمی‌آید ولی افراد متخصص در این حوزه، زحمات زیادی را متقبل شده‌اند وسال‌های زیادی درس خوانده‌اند تا به این درجه برسند. درآمدی که این افراد از کار خود کسب می‌کنندقابل‌توجه است.

روان‌پزشکی

یک روان‌پزشک همواره با سلامت روح و روان افراد، در ارتباط است و وظیفه دارد هرگونه اختلال روانی، عاطفی و رفتاری بیمار را شناسایی کند و در جهت درمان آن، گام بردارد. شغل روان‌پزشکی در هلند درآمد قابل‌ملاحظه‌ای دارد و فردی که تمایل دارد در این حوزه مشغول به کار شود باید مدرک کارشناسی ارشد داشته باشد. شرکت کردن در دوره 4ساله روان‌درمانی یا دوره 2 ساله روانشناسی مراقبت بهداشت علاوه بر مدرک ارشد، جزو الزامات است.

متخصص پوست

اگر متخصص پوست هستید و در این زمینه مهارت کافی دارید گزینش کشور هلند برای پیمودن آینده‌ای درخشان، انتخابی ایده‌آل است. این کشور زمینه‌های بسیار مناسبی را برای حوزه پوست فراهم آورده است و افراد می‌توانند از این طریق، به درآمدهای بالا برسند. پیمودن مسیر پزشکی در هر شاخه‌ای طولانی است و متخصصین پوست هم جدای از این قاعده نیستند. یک متخصص پوست در هلند علاوه بر 5 سال تحصیل در دانشگاه باید یک الی دو سال را به‌صورت آموزشی سپری کند.

محقق-شیمی-در-هلند

محقق شیمی باشید و شغلی پردرامد داشته باشید

در هلند، فردی که توانسته است در زمینه شیمی به مدارج بالا برسد، آینده‌ای روشن خواهد داشت چراکه اشتغال در این زمینه جزو بهترین فعالیت‌هابه‌حسابمی‌آید. در علم شیمی، افراد تمام تلاش خود را می‌کنند تا با انجام ترکیبات مختلف، بتوانند درمان‌هایی جدید را کشف کنند و از این طریق سلامتی افراد را ارتقا دهند. البته علم شیمی حوزه‌های دیگری را هم در برداردکه ازجمله آن می‌توان به تحقیق در زمینه فیزیک، زیست و … اشاره کرد. اشتغال در حوزه شیمی، نیازمند داشتن مدرک معتبر و تجربه‌ای درخور است تا بتوان از این طریق به درآمدهای بالا رسید. در صورت علاقه می‌توانید مدارک لازم برای ویزای هلند را نیز مطالعه کنید تا متوجه مدارک لازم برای ویزای تحصیلی نیز شوید.

شغل خلبانی، یکی از مشاغل پردرآمد در هلند

خلبانی، جزو شغل‌هایی است که افراد زیادی تمایل دارند آن را تجربه کنند؛ ازاین‌رو همواره متقاضیان زیادی را به سمت خود جلب می‌کند. اشتغال در این حوزه در کنار هیجانی که دارد، مسئولیت سنگین حفظ جان افراد را نیز طلب می‌کند. فردی که این شغل را انتخاب می‌کند با چالش‌های زیادی روبرو خواهد شد. یک خلبان همواره باید خود را برای روبرو شدن با هر شرایطی آماده کند. ممکن است در حین پرواز، اتفاقاتی رخ دهد که نیاز باشد در کسری از ثانیه تصمیم حیاتی را بگیرد. به‌هرحال، فردی که این شغل را انتخاب می‌کند در کنار درآمد بالایی که دارد مسئولیت سنگینی را نیز، عهده دار است.

مدیر-بازرگانی-در-هلند

مدیر بازرگانی در هلند

اگر از مدیریت سررشته دارید و به دنبال شغلی با درآمد قابل‌ملاحظه در هلند هستید، پیشنهاد ما اشتغال در زمینه مدیر بازرگانی است. یک مدیر بازرگانی وظایف متعددی دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برنامه‌ریزی برای پیشبرد اهداف شرکت
 • کنترل نمودن فعالیت‌های افراد و سازمان
 • ارزیابی و بررسی عملکرد سازمان در جهت توسعه آن
 • ارتباط گرفتن با مشتری، تولیدکننده و تأمین‌کننده
 • انجام تحقیقات لازم در جهت ارتقاء پروژه‌های مربوطه
 • انجام بررسی‌های لازم در جهت کشف ایده‌ای نو برای تجارت
 • سنجش میزان ریسک‌های موجود در کار
 • مشاوره دادن برای برطرف کردن مشکلات موجود
 • در نظر گرفتن بودجه لازم برای انجام کلیه کارهای قابل انجام
 • و …

در حال حاضر، اقامت در کشور هلند با هدف ادامه تحصیل یا زندگی، موردتوجه بسیاری از افراد واقع شده است. درواقع، دولت‌مردان هلند قوانین مشخصی را برای اشتغال افراد چه در داخل و چه از خارج کشور، فراهم آورده‌اند. ما در این مطلب به بررسی شغل‌های پردرآمد هلند پرداختیم. پزشکی، مدیریت، خلبانی و … همگی جزو شغل‌هایی هستند که می‌توانیدبه‌عنوان یک شغل با درآمد عالی روی آن حساب باز کنید. چنانچه در هر یک از زمینه‌های ذکر شده تخصص لازم را دارید می‌توانید نسبت به اشتغال در این کشور اقدام کنید. با انتخاب حوزه کاری مدنظر، مدارک مربوط به آن را تهیه کنید و به کارفرما ارائه دهید. کارفرما با انجام بررسی‌های لازم، نتایج را به شما اعلام خواهد کرد.

سوالات متداول

فردی که قصد اشتغال در کشور هلند را دارد، باید از چه راه‌هایی اقدام نماید؟

اقامت در هلند به قصد اشتغال، نیاز بهدریافت دعوت‌نامه کاری و ویزای مربوط به کار است. به‌منزله جذب نیرو، این کشور سالانه آگهی‌های لازم را صادر می‌کند به همین دلیل افراد تحصیل‌کرده که مهارت و تخصص کافی را دارند، زمینه اشتغال آن‌ها هموارتر است. پس از انتخاب شغل نیاز است مدارک زیر به طرف مقابل ارائه گردد:

 • فرم پر شده
 • مدرک تحصیلی
 • مدرک اعتبارسنجی زبان
 • رزومه
 • ارائه برگه تضمین مالی
 • ارائه نسخه‌ای از پاسپورت مدرک شناسایی

متقاضیان کار در کشور هلند، باید به چه زبانی مسلط باشند؟

به‌طورمعمول، انجام کسب‌وکار در هلند با زبان انگلیسی انجام می‌شود ولی آشنایی با زبان هلندی امتیاز محسوب می‌شود و اشتغال به کار سریع‌تر انجام می‌شود.

5/5 - (2 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *