شهر آمستردام بزرگترین جاذبه توریستی در هلند

بزرگترین جاذبه توریستی هلند در کجاست؟

شهر آمستردام بزرگترین جاذبه توریستی و بزرگترین مرکز جذب توریست در این کشور می باشد.

آمستردام پایتخت هلند است، با این حال نه دولت هلند و نه رئیس دولت در آمستردام ساکن نیستند.

آمستردام، بزرگترین شهر هلند، و بزرگترین مرکز جذب توریست در این کشور می باشد.

 • کانال های آمستردام (Amsterdam’s Canals)

  در حاشیه کانال های زیاد آمستردام، خانه های زیبایی که اکثراً مربوط به قرن هفدهم می باشند به چشم می خورد. با وجود اینکه این کانال ها در اصل به دلایل اقتصادی ساخته شده بودند، ولی در حال حاضر تبدیل به بزرگ ترین جاذبه  شهر آمستردام در هلند شده اند.

  • موزه ملی در آمستردام (Rijksmuseum)

  موزه ملی، بزرگ‌ترین موزه هنر در هلند و یکی از محبوب‌ترین جاذبه های آمستردام است. شهرت اصلی این موزه به دلیل آثار نقاشی قرن هفدهم نقاشان هلندی از جمله ورمیر و رامبراند است. این موزه شهر آمستردام بزرگترین جاذبه توریستی در هلند است .

  • بازار گل (Flower Market)

  توریستی هلند
  بازار گل توریستی هلند

  بازار گل آمستردام در سینگل که یکی از کانال های متعدد شهر است واقع شده است. این بازار گل، آخرین بازار گل شناور آمستردام بوده و همیشه جمع کثیری از گردشگران را به خود جذب می کند.این بازار در شهر آمستردام بزرگترین جاذبه توریستی در هلند است .

  • کاخ سلطنتی (Royal Palace)

   

  این کاخ سابق، بزرگترین جاذبه توریستی هلند در اصل به عنوان یک سالن شهر در قرن 17 میلادی ساخته شده بود. لوئیس، برادر ناپلئون ، در آغاز قرن نوزدهم آن را تبدیل به یک کاخ کرد.

    نحوه وقت سفارت هلند در تهران 🇳🇱 از VFS
  • میدان لِیدز (Leidse Square)

   

  میدان لیدز آمستردام، یک میدان شلوغ است و بین جوانانی که معمولاً غروب روزهای تعطیل را در آنجا می گذرانند از محبوبیت زیادی برخوردار است. در کنار این میدان، تئاتر زیبای شهر (Stadsschouwburg) قرار گرفته است. در شهر آمستردام بزرگترین جاذبه توریستی در هلند است.

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *