the cost of the time of the italian embassy

گرفتن وقت سفارت ایتالیا از جمله چالش‌هایی بوده که افرادی که قصد سفر به ایتالیا را دارند، با آن مواجه می‌شوند. هزینه وقت سفارت ایتالیا به فاکتورهای متعددی مانند فوری یا عادی بودن درخواست، مدل وقت درخواستی و زمان درخواست بستگی دارد. انواع وقت سفارت ایتالیا شامل دو مورد عادی و فوری شده که تفاوتی میان آن‌ها جز در مدت زمان گرفتن وقت وجود ندارد. در صورتی که زمان شما محدود است، بهتر است برای دریافت وقت فوری سفارت ایتالیا اقدام نمایید.

هزینه وقت سفارت ایتالیا

هزینه وقت سفارت ایتالیا قیمت ثابتی ندارد و بر اساس شرایط های مختلف قیمت های متفاوتی دارد، شرایط تاثیر گذار بر هزینه وقت سفارت ایتالیا شامل وجود مسافرین زیاد، فصل های مختلف سال و تعداد پذیرش های وقت هایی که ویزامتریک می‌دهد می‌باشد که روی هزینه نهایی وقت سفارت تاثیر گذارند. برای اینکه کامل متوجه شوید بطور مثال اگر تعداد مسافرین کم باشد یا ازدحام مسافر زیادی نداشته باشیم هزینه وقت سفارت ایتالیا کاهش می‌باید و بالعکس.

هزینه وقت سفارت ایتالیا فوری

وقت سفارت ایتالیا فوری را خود سفارت ارائه می‌کند و در موارد خاصی سفارت ایتالیا شروع می‌کند به ارائه وقت سفارت فوری.

هزینه ویزا الحاق به خانواده
هزینه وقت سفارت ایتالیا فوری بالاتر از هزینه وقت سفارت عادی است.

هزینه وقت سفارت ایتالیا فوری بالاتر از هزینه وقت سفارت ایتالیا عادی است و دلیل آن هم دریافت کردن زودتر وقت سفارت نسبت به حالت عادی است.

هزینه انواع وقت سفارت ایتالیا

براساس مدل وقت سفارت، شخص باید هزینه‌های متعددی را بپردازد. پرداخت هزینه‌ها به‌ شکل یورو و نقدی انجام می‌گیرد. وقت سفارت ایتالیا VIP به ‌نسبت وقت عادی نیازمند پرداخت هزینه بالاتری است. توجه داشته باشید که هزینه‌های وقت سفارت باید به صورت یورو و نقد پرداخت شود. برای اطلاع یافتن از هزینه دقیق انواع وقت سفارت ایتالیا می‌توانید از با پارت ویزا در تماس باشید اما به‌طورکلی برخی از هزینه‌ها را می‌توانید از جدول زیر مشاهده کنید:

هزینه ویزا (به صورت نقدی یورو)0-6 سال6 -12 سال12 سال به بالا
شنگن0 یورو45 یورو90 یورو
شنگن(شهروندان سایر کشورها)0 یورو35 یورو35 یورو
ملی116 یورو116 یورو116 یورو
تحصیل نوع c(تا 90 روز)0 یورو0 یورو0 یورو
تحصیل نوع D(بیشتر از 90 روز)50 یورو50یورو50یورو

توجه داشته باشید که هزینه‌های خدمات اضافی و هزینه پارت ویزا هم به این مبلغ اضافه خواهد شد.

قیمت وقت سفارت ایتالیا

همانطور که گفته شد قیمت وقت سفارت ایتالیا بستگی به شرایط مختلفی دارد مانند فصل های مختلف سال، تعداد مسافرینی که نیاز دارند وقت سفارت دریافت کنند و تعداد وقت هایی که شرکت ویزامتریک می‌دهد. ولی بصورت کلی قیمت وقت سفارت عادی ایتالیا چون در حوضه شنگن است برای افراد بزرگسال 90 یورو است و برای کودکان بین 6 تا 12 سال 45 یورو و برای افراد زیر 6 سال رایگان انجام می‌شود.

قیمت وقت سفارت ایتالیا چگونه تعیین می گردد؟

علاوه‌بر اینکه تعداد درخواست‌های موجود برای وقت، روی قیمت وقت سفارت اثرگذار است، فاکتورهای دیگری نیز همچون فوری یا عادی بودن درخواست، مدل وقت درخواستی و زمان درخواست در تعیین قیمت وقت سفارت نقش دارند. وقت فوری هزینه‌ بالاتری در مقایسه با وقت عادی داشته و در اغلب موارد، هزینه آن به دوبرابر وقت عادی می‌رسد.

قیمت وقت سفارت ایتالیا
موارد زیادی در تعیین قیمت وقت سفارت ایتالیا تاثیر گذار است.

مدل درخواستی فرد نیز مهم بوده و درخواست وقت تحصیلی با کاری یا توریستی متفاوت است؛ این مسئله قیمت وقت سفارت را نیز تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. به همان میزان که تعداد اشخاص درخواست کننده افزایش یابد، قیمت‌ها نیز بیشتر خواهد شد. هرچه افراد زودتر اقدام به ارسال درخواست وقت ویزای خود نمایند، احتمال بیشتری وجود دارند که این کار برای آن‌ها با قیمت پایین‌تری صورت گیرد. برای آشنایی با کشور ایتالیا توصیه می‌کنیم مقاله سفر به ایتالیا را مطالعه کنید.

آنچه در مقاله هزینه وقت سفارت ایتالیا آموختیم:

هزینه وقت سفارت ایتالیا یکی از مواردی بوده که افرادی که قصد دریافت ویزاهای کاری، تحصیلی، توریستی و… را دارند، باید قبل از هر چیز آن را بررسی می‌کنند. هزینه وقت سفارت ایتالیا برحسب معیارهای بسیاری همانند فوری یا عادی بودن درخواست، نوع وقت درخواستی و زمان درخواست سنجیده می‌شود؛ برای مثال، با انتخاب وقت فوری، هزینه شما افزایش پیدا می‌کند. شما می‌توانید به کمک مجموعه پارت ویزا با پرداخت هزینه‌ای مناسب در سریع‌ترین زمان ممکن پروسه گرفتن وقت را پیش ببرید. اگر نکته دیگری درباره این موضوع وجود دارد که در این مطلب بدان اشاره نشد و یا اگر تجربه گرفتن وقت سفارت ایتالیا را دارید؛ اطلاعات و تجربیات خود را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید تا دیگران هم بهره ببرند. امید است این مطلب برایتان مفید بوده باشد و بتوانید از آن استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *