لیگال سیتی در لندن

گشتی در لیگان سیتی‌ در لندن

با مطالعه ی این  مقاله شما می توانید تجربه ی بهتری در سفر به انگلیس داشته باشید و از مناطق دیدنی آن بهره مند شوید همچنین می توانید با لیگال سیتی در لندن آشنا شوید.

  • باتلر وارف و موزه دیزاین

انبار خانه های قدیمی شرق پلی تاور مکانی عالی برای غذاشناسی هاست. بیبر ترانس کونران مؤسس این سکونتگاه چند رستوران عالی در باتلر وارفاه افتتاح کرده است. این ساختمان که در اصل در ۱۸۷۳ تکمیل شد، قیلا یک مجموعه انبار خانه در کنار تیمز بوده و در سال ۱۹۷۲ تعطیل شده بود. یک گروه ساخته و ساز با سرپرستی کوئران در ۱۹۸۵ کار تغییر کاربری محوطه این ساختمان به فروشگاه، غذاخوری و مسکونی را به هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون پوند آغاز کرد.

باتلر وارف و موزه دیزاین
باتلر وارف و موزه دیزاین در لندن

در همان نزدیکی موزه دیزاین (شماره ۲۸ شد تیمز هر روز ۱۰ صبح  ۵.۴۵ ب. ظ قرار دارد، که کوئران زمان افول، موزه ویکتوریا و آلبرت برای نمایش های موقت آن را ساخت. این موزه حاوی کلکسیونی از طراحی های تأثیرگذار و کلاسیک، عمدتاً از قرن ۲۰ می باشد. همچنین نمایشگاه های متنوع دوره ای در آن برگزار می شوند

  • سیتی ( The City )

در تاریخ 2000 ساله پایتختی لندن منطقه بین سنت پل و تاور که به طور کلی   ” Mile Square ”  نامیده می شد لندن محسوب می شد.این منطقه که هنوز سیتی  نامیده می شود دارای دولت محلی خاص خود تحت رهبری لرد میر و نیروی پلیس مخصوص خود است .شبکه کوچه های قرون وسطایی و کوچه های پشتی هنوز باقی مانده اند اما ساختمان های بلند مدرن با بانک های در حال انجام امور مالی بین المللی نیز به چشم می خورند.سیتی که در روزهای هفته شلوغ و پر جنب و جوش است.در تعطیلات آخر هفته خلوت و ساکت می شود.

  • لیگال لندن ( Legal Londan )

لیگال لندن از حاشیه سیتی با دادگاههای سلطنتی در ساختمان قرن 19  در خیابان استرند آغاز می شود .در طرف دیگر خیابان شلوغ فلیت چند قدم آنطرف تر یک کوچه باریک به صومعه ای می رسد که به آن Temple  می گویند دارای چهار تالار دادگاه است برخی از قسمت های آن به روی بازدیدکنندگان باز می باشد.در گذشته این جا محل سکونت وکلای مدافع و وکلای مدافع در حال آموزش بوده و امروز هنوز هم وکیلان در حال آموزش در آن سکونت دارند.نام این صومعه برگرفته از نام شوالیه های صلیبیون است که در قرن 12 و 13 در این جا زندگی می کردند.

لیگال لندن ( Legal Londan )
چنسری لین دادگاه لیکلن قرار دارد که قدیمی ترین چهار تالار دادگاه در این منطقه است

در چنسری لین دادگاه لیکلن قرار دارد که قدیمی ترین چهار تالار دادگاه در این منطقه است .در یک میدان بزرگ در همان نزدیکی موزه سر جان سوآن  دیده می شود که محل زندگی معمار برجسته قرن 18 لندن بوده است .

اکنون این خانه دقیقا به همان شکلی است که سوآن آن را ترک کرد کف تا سقف آن مملو از گنجینه هایی همچون نقاشی های هوگارث –ترنر و کانالتو می باشد.در نزدیکی خیابان فلیت خانه دکتر ساموئل جانسون قرار دارد که به عنوان مرکز سابق تولید روزنامه انگلیسی شهرت دارد .در همین جا بود که اولین فرهنگ لغت تعریفی زبان انگلیسی گردآوری شد .

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *