وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان و وقت ویزا آلمان و وقت کنسولگری آلمان

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت

تعیین وقت سفارت آلمان بصورت آنلاین

جدید ترین و سریع ترین روش دریافت وقت سفارت ، روش آنلاین می باشد که مجموعه ویزا پارت با استفاده از این روش در کم ترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت آلمان می کند.برای دریافت وقت سفارت یونان بصورت اینترنتی با شماره های 09031991712 یا 86043219 و 86044395 تماس بگیرید.

درباره ویزا پارت

مدارک لازم جهت دریافت وقت سفارت آلمان

 1. عکس یا کپی صفحه اول پاسپورت
 2. عکس 4*3
 3. شماره تلفن در دسترس ، جهت هماهنگی و پیگیری
مدارک تعیین وقت سفارت

مراحل اخذ وقت سفارت آلمان

 1. تماس با مجموعه ویزا پارت به شماره 09031991712 یا 86043219 و 86044395
 2. ارسال مدارک لازم از طریق تلگرام به شماره 09031991712
 3. تعیین وقت سفارت توسط ما
 4. واریز مبلغ تعیین شده توسط شما
 5. ارسال وقت سفارت کشور آلمان توسط ما

نکات مربوط به وقت سفارت آلمان

عدم دریافت وقت سفارت آلمان

در صورتی که سفارتی به هر جهت (ازدحام مسافر ، دستور کارگزار سفارت ، دستور سفیر یا دولت آن کشور و…) در آن ماه به مسافران وقتی داده نشود ، ویزا پارت هیج مسئولیتی بابت این مسئله ندارد .

توجه داشته باشید هزینه دریافت وقت پس دریافت کانفرم گرفته خواهد شد.

نقصی مدارک

درصورت وجود نقصی در مدارک ارائه شده به سفارت ویزا پارت مسئولیتی بابت مشاوره و توضیح بابت مدارک برای هر سفارت ندارد

ریجکت شدن مسافر

درصورت عدم ویزا شدن ویزاپارت هیچ مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت

تماس با پارت ویزا

جهت تماس با پارت ویزا با شمارهای 02186043219 و 02186044395 یا 09031991712  تماس حاصل نمایید

همکاری با آژانس ها

ویزا پارت با تمامی آژانس های گردشگری و همکاران در زمینه دریافت وقت سفارت با نرخ کمتر همکاری خواهد کرد .

زمان تعیین وقت وقت سفارت آلملن

زمان تعیین وقت سفارت شما در یک بازه زمانی 5 تا 20 روز خواهد بود و هیچ قولی برای دریافت وقت در یک روز خاص داده نمی شود

ارسال مدارک برای وقت سفارت کشور آلمان

لطفامدارک زیر را ارسال نمایید : 

تصویرصفحه اول پاسپورت باکیفیت مناسب 

تصویر برگه رزور هتل در صورت وجود

تصویر 3*4 را به شماره ایرانسل 09303191712 یا آی دی تلگرام italiatime@ ارسال کنید 

ارسال سریع از طریق دکمه زیر میسر می باشد.

وقت سفارت آلمان

شما می توانید برای اخذ سفارت کشور آلمان در تهران می توانید از خدمات مجموعه ویزا پارت استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت آلمان نمایید

تعیین وقت سفارت آلمان در تهران

مسافرین محترم می توانند برای اخذ وقت سفارت آلمان ، از خدمات مجموعه ویزا پارت استفاده کرده و از جدیدترین روش برای تعیین وقت سفارت استفاده کنید زیرا امروزه برای دریافت وقت سفارت ، دیگر احتیاجی به مراجعه حضوری و قرار گرفتن در صف های طولانی نیست.

آدرس سفارت آلمان در تهران

برای مراجعه به سفارت کشور آلمان در تهران می توانید به نشانی خیابان فردوسی ، روبه روی بانک مرکزی ، شماره 320 و 324 مراجعه فرمایید. در صورت مراجعه حتما از ساعات کاری سفارت آلمان در تهران مطلع شوید.

حتما مطالعه کنید  بیمه مسافرتی سامان

تلفن سفارت آلمان در تهران

برای برقراری تماس با سفارت کشور آلمان در تهران با شماره ی 39991499 ، در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 7.30 تا 14.30 جهت ارتباط با بخش روادید و با شماره تلفن گویای 39991213 جهت اطلاع از مدارک لازم برای روادید تماس بگیرید.

شما می توانید برای اخذ سفارت کشور آلمان در تهران می توانید از خدمات مجموعه ویزا پارت استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت آلمان نمایید

فاکس سفارت آلمان در تهران

شما می توانید با استفاده از شماره 39991860 ، از طریق فاکس ، با سفارت کشور آلمان در تهران در ارتباط باشید. 

شما می توانید برای اخذ سفارت کشور آلمان در تهران می توانید از خدمات مجموعه ویزا پارت استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت آلمان نمایید

ایمیل سفارت آلمان در تهران

مسافرین محترمی که قصد برقراری ارتباط با سفارت آلمان را دارند می توانند با استفاده از ایمیل این سفارت به نشانی

VISA-INFO@TEHRAN.DIPLO.DE با سفارت کشور آلمان در تهران ، در تماس باشند.

حتما مطالعه کنید  وقت سفارت یونان

بخش های سفارت کشور آلمان در تهران

بخش سیاسی سفارت آلمان 

وظیفه بخش سیاسی سفارت آلمان در تهران از سویی اطلاع رسانی به دولت ایران در خصوص دیدگاه سیاسی جمهوری فدرال آلمان نسبت به مسائل روز و بین المللی و از سوی دیگر تجزیه و تحلیل تحولات سیاسی ایران برای دولت فدرال آلمان می باشد. این بخش همچنین به ارتباطات ایران و آلمان و نقش تاثیرگذار آلمان در اتحادیه اروپا توجه ویژه ای دارد.

وقت سفارت آلمان

بخش سیاسی سفارت آلمان

بخش حقوقی و کنسولی سفارت آلمان 

بخش حقوقی و کنسولی سفارت آلمان در تهران به اتباع آلمانی ساکن ایران و نیز به اتباع ایرانی که دارای ارتباط حقوقی با آلمان هستند، خدمات کنسولی گسترده ای ارائه می نماید. این خدمات شامل صدور گذرنامة آلمانی، تایید امضاء و تایید مدارک ایرانی، صدور انواع گواهی، امور تابعیت و احوال شخصیه و نیز ابلاغ حقوقی مراسلات بین ادارت دولتی و دادگاه های آلمان می باشد. علاوه بر آن بخش حقوق و کنسولی سفارت، پاسخگوی تمامی سئوالات اتباع آلمانی در ایران است که به نوعی دچار مشکل شده اند. این بخش آمادگی ارایه هرگونه کمک های انسان دوستانه را نیز دارد.

وقت سفارت آلمان

بخش حقوقی سفارت آلمان

بخش حقوقی سفارت آلمان

اطلاعاتی در مورد امور حقوقی و کنسولی

لطفاً توجه داشته باشید که سفارت در روزهای 4، 14 و 15 خرداد تعطیل می باشد. در روزهای پس از تعطیلات، درخواست های مربوط به تأیید و تصدیق مدارک تنها در ساعات کاری (تا ساعت 10:30) پذیرفته می شود. جهت جلوگیری از ازدیاد بیش از حد درخواست ها، خواهشمند است از ارایه درخواست ها در روزهای نزدیک به تعطیلات مذکور اجتناب گردد. این امکان وجود دارد که در روزهای 7 و 8 خرداد و نیز 16 لغایت 18 خرداد، علی رغم حضور به موقع، نوبت به برخی مراجعین نرسد و پذیرش نشوند.
نمایندگی های کشور آلمان در خارج برای آلمانی های ساکن این کشورها در بسیاری از موضوعات حقوقی مهم ترین پل ارتباطی ایشان با آلمان می باشد. در این وبسایت به شما در مورد خدمات کنسولی سفارت و همچنین در مورد درخواست های گوناگون از قبیل تقاضای گذرنامه آلمانی جدید، گواهی تولد، تایید امضا، امور بازنشستگی، و یا تایید مدارک ایرانی توضیحات لازم را خواهیم داد.

ساعات کاری باجه ها (یکشنبه – پنجشنبه)

07:30 – 10:30 بخش حقوقی – کنسولی
08:30 – 10:30 تحویل مدارک تحصیلی و کپی مدارک جهت تایید و تصدیق
14:30 – 15:30 دریافت مدارک و کپی های تایید شده
(ماه های ژوئیه تا اوت: 14:00 – 14:30)

دریافت گذرنامه از بخش روادید
10:00 – 12:00
13:00 – 15:00

لطفاً پیش از مراجعه به بخش کنسولی اطلاعات لازم در مورد روند انجام امور و مدارک مورد نیاز را از طریق وب سایت پارت ویزا کسب نمایید. لطفاً توجه نمایید که در صورت نقص مدارک، باجه از پذیرفتن درخواست معذور می باشد.
تمامی هزینه های خدمات کنسولی به صورت نقد و به ریال دریافت می شود. در بخش حقوقی/کنسولی چک پول هم پذیرفته می شود.
جهت درخواست گذرنامه جدید و کارت شناسایی آلمانی می بایست وقت قبلی تعیین گردد.

حتما مطالعه کنید  وقت سفارت سوئیس

بخش اقتصادی سفارت آلمان 

خدمات مشاوره بخش اقتصادی سفارت آلمان در همه امور مربوط به روابط اقتصادی ایران و آلمان ارایه می گردد و در این راستا همکاری نزدیکی با اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان در تهران (AHK) وجود دارد. تمام شرکت های ایرانی و آلمانی می توانند از خدمات بخش اقتصادی سفارت استفاده نمایند. این بخش، اقتصاد کلان ایران و تحولات آن را دنبال کرده و تحلیل می کند. همچنین بخش اقتصادی سفارت در چارچوب همکاری های مربوط به سیاست توسعه، نقش حمایتی فعالی دارد. گزینش و تأمین مالی پروژه های کوچک نیز از وظایف این بخش می باشد.

بخش اقتصادی سفارت آلمان

بخش اقتصادی سفارت آلمان

بخش اقتصادی سفارت آلمان

بخش فرهنگی سفارت آلمان 

بین ایران و آلمان پیوند های گوناگون فرهنگی وجود دارد. در این صفحه های اینتر نتی اطلاعات و اخباری در مورد برنامه های فرهنگی آلمانی در ایران، کار بخش فرهنگی و همکاری های ایران و آلمان در زمینه دانشگاهی مطالعه می کنید. علاوه بر این اطلاعات مفیدی در مورد کلاس های زبان آلمانی تقدیمتان می کنیم. اگر موردی برای اطلاع رسانی به دیگران دارید، از نامه هایتان خوشحال می شویم. 

بخش فرهنگی سفارت آلمان

بخش فرهنگی سفارت آلمان

بخش فرهنگی سفارت آلمان

حتما مطالعه کنید  وقت سفارت هلند

بخش مطبوعاتی سفارت آلمان 

بخش مطبوعاتی سفارت آلمان پاسخگوی رسانه های ایران و نمایندگی های خارجی مطبوعات خارجی مستقر در ایران است. همچنین این بخش برای گسترش روابط ایران و آلمان در زمینه مطبوعات و در خصوص مسائل آزادی مطبوعات اهمیت می بخشد.بخش مطبوعاتی همچنین مسئولیت وب سایت سفارت را به عهده دارد. 

بخش مطبوعاتی سفارت آلمان

بخش مطبوعاتی سفارت آلمان

بخش مطبوعاتی سفارت آلمان

امور اداری سفارت

این بخش اداره و رسیدگی به امور کارکنان سفارت را بر عهده دارد. با وجود بیش از ۱۲۰ همکار، فضای بزرگ اقمتگاه سفیر و برنامه نوسازی ساختمان اداری سفارت، امور اداری سهم عمده ای در انجام هر چه بهتر وظایف نمایندگی را بر عهده دارد.

حتما مطالعه کنید  وقت سفارت ایتالیا

نحوه گرفتن وقت سفارت آلمان

برای دریافت وقت سفارت آلمان ، می توانید با مجموعه ویزا پارت ، از طریق شماره های 86043219 و 86044395 و 09031991712 تماس حاصل فرمایید.

تعیین وقت سفارت آلمان بصورت آنلاین

جدید ترین و سریع ترین روش دریافت وقت سفارت ، روش آنلاین می باشد که مجموعه ویزا پارت با استفاده از این روش در کم ترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت آلمان می کند.برای دریافت وقت سفارت یونان بصورت اینترنتی با شماره های 09031991712 یا 86043219 و 86044395 تماس بگیرید.

مراحل اخذ وقت سفارت آلمان

 1. تماس با مجموعه ویزا پارت به شماره 09031991712 یا 86043219 و 86044395
 2. ارسال مدارک لازم از طریق تلگرام به شماره 09031991712
 3. تعیین وقت سفارت توسط ما
 4. واریز مبلغ تعیین شده توسط شما
 5. ارسال وقت سفارت کشور یونان توسط ما

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آلمان

 • عکس یا کپی صفحه اول پاسپورت
 • عکس 4*3
 • شماره تلفن در دسترس ، جهت هماهنگی و پیگیری

وقت سفارت توریستی آلمان

ویزای توریستی آلمان به افرادی تعلق می‌گیرد که قصد بازدید از این کشور را دارند و برای مدت معینی درآلمان اقامت خواهند داشت. فراموش نکنید که ویزای توریستی به شما اجازه کار نمی‌دهد و برای اشتغال یا تحصیل در آلمان نیاز به ویزای کار یا ویزای تحصیلی آلمان دارید.برای تقاضای ویزای آلمان حضور متقاضی الزامی است و مصاحبه انجام می‌گیرد. دریافت فرم تقاضای ویزا، از طریق وب‌سایت سفارت آلمان در تهران و همین‌طور مراجعه‌‌ حضوری به سفارت امکان‌پذیر است. فرم اینترنتی درخواست ویزا را باید به صورت پرینت‌شده به همراه مدارک دیگر، روز انجام مصاحبه ارائه دهید.

 • نکته بسیار مهم : به دلیل بالا بودن تعداد متقاضیان، در ماه‌های تابستان و همچنین قبل از تعطیلات نوروز، ممکن است تعیین وقت ملاقات با بخش ویزای سفارت آلمان چند هفته طول بکشد. علاوه بر این بررسی مدارک و پاسخ‌گویی دست کم دو هفته زمان می‌برد. لازم است برای تعیین تاریخ سفرتان، به این زمان‌ها توجه داشته باشید.
وقت توریستی سفارت آلمان

وقت توریستی سفارت آلمان

وقت توریستی سفارت آلمان

مدارک مورد نیاز برای وقت توریستی آلمان

مدارکی که باید علاوه بر فرم تکمیل‌شده در وقت ملاقات و انجام مصاحبه همراه داشته باشید، شامل موارد زیر است.

توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت آلمان می‌ماند.

 • گذرنامه (امضاء شده) با کپی از صفحات ۱ و ۲
 • یک نسخه فرم درخواست ویزای شنگن (امضاء شده)
 • یک قطعه عکس گذرنامه ای جدید با پس زمینه روشن که قدیمی تر از ۶ ماه نباشد.
 • دعوتنامه از آلمان (ضمانت نامه/دعوتنامه غیررسمی همراه با کپی گذرنامه دعوت کننده و گواهی ثبت محل اقامت در آلمان/دعوتنامه
 • رزرو هتل برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه و کنگره) و کپی آن
 • بیمه مسافرتی معتبر و کپی آن
 • اصل شناسنامه و کپی آن
 • اصل شناسنامه و گذرنامه همسر و کپی آن
 • گواهی اشتغال و درآمد و فیش حقوقی همراه با کپی و در صورت شاغل بودن همسر، گواهی اشتغال همسر همراه با کپی
 • پرینت ریز گردش مالی حساب های بانکی سه ماه اخیر
 • اسناد مالکیت (سند ملک) و کپی آن، در صورت وجود.
 • سایر مدارک جهت اثبات وابستگی به ایران

وقت دانشجویی سفارت آلمان

در دانشگاه‌های آلمان در حال حاضر حدود ۱/۹۸ ملیون دانشجو مشغول به تحصیل هستند. تقریباً نیمی از این دانشجویان یعنی ۴۸٪ را بانوان تشکیل میدهند. بطور کلی بیش از ۳۷۶ مرکز آموزش عالی در آلمان که شامل ۱۰۲ دانشگاه، ۱۷۰ مدرسه عالی تخصصی، و ۶۷ مرکز خصوصی آموزش عالی امکان تحصیل را در اختیار داوطلبان قرار میدهند. در سالهای اخیر تعداد دانشجویان خارجی در آلمان رشد قابل توجهی داشته است. تنها کشورهای اندکی در اروپا مانند آلمان اینگونه امکانات متنوع برای تحصیلات عالیه را در اختیار قرار میدهند. در ۱۶۰ نقطه در آلمان ۳۷۶ مرکز آموزش عالی نسل آینده را به نیروی دانش مجهز می نماید. این تنها شهرهای بزرگ مانند برلین و هامبورگ در آلمان نیستند که مرکز آموزش عالی آن اعتبار جهانی دارد بلکه دانشگاه های شهرهای کوچک مانند هایدلبرگ نیز شهرت خوبی در جهان دارند.

وقت دانشجویی سفارت آلمان

وقت دانشجویی سفارت آلمان

وقت دانشجویی سفارت آلمان

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی  آلمان

 • شناسنامه به همراه 2 نسخه کپی
 • پاسپورت و شناسنامه همسر به همراه 2 نسخه کپی
 • ترجمه شناسنامه همسر به همراه 2 نسخه کپی
 • اصل عقدنامه فارسی به همراه 2 نسخه کپی
 • ترجمه رسمی عقد نامه به زبان انگلیسی یا آلمانی به همراه 2 نسخه کپی
 • ترجمه مدارک تحصیلی همسر به همراه 2 نسخه کپی
 • اصل نامه پذيرش و يا تاييد دريافت درخواست پذيرش از يک    به همراه 2 نسخه فتوکپی
 • مدارکی در مورد سابقه شغلی متقاضی در ايران به همراه 2 نسخه کپی
 • ترجمه آلمانی یا انگلیسی مدرک سابقه شغلی ( ترجمه رسمی الزامی نيست ) به همراه 2 نسخه کپی
 • اصل مدرک زبان آلمانی به همراه 2 نسخه کپی
 • اصل مدرک زبان انگلیسی به همراه 2 نسخه کپی
 • اصل ترجمه شده مدارک تحصيلی با تایید سفارت آلمان به همراه 2 نسخه کپی
 • بیوگرافی کامل( CV ) عکس دار با آدرس پستی به همراه تلفن و آدرس ایمیل متقاضی
 • (Motivation Letter) انگیزه نامه امضاء شده متقاضی جهت ادامه تحصیل در آلمان
 • مبلغ 60 یورو
 • متقاضی می بایست حداقل مبلغ 8040 یورو به نام خود در یک حساب ارزی ، و یا معادل ریالی آن به قیمت روز یورو را به حساب ریالی خود در یکی از بانکهای ایران داشته باشند و تادییه آن به زبان انگلیسی به همراه 2 سری کپی را به سفارت آلمان ارائه دهد.

تحصیل در آلمان

هریک از مقاطع تحصیلی شما را برای دریافت مدرک تحصیلی مشخصی آماده می کند. هنگامی که برای رشته خاصی تصمیم می گیرید قطعا شما همزمان توجه به مقطع تحصیلی خود نیز دارید. دانشگاه های آلمان برای همه سلایق و رده های تحصیلی مقطع مناسب خود نیز دارید. دانشگاه های آلمان برای همه سلایق و رده های تحصیلی مقطع مناسب تحصیلی را ارائه می دهند.

دانشگاه های آلمان

به عنوان کسی که تحصیلات دانشگاهی خود را برای اولین بارشروع می کند، تحصیلات پایه در نظر گرفته شده است (grundstandiges Studium)
در حین تحصیل در ایران این امکان نیز تحت شرایطی خاص وجود دارد تا شما یک یا چند ترم تحصیلی را در دانشگاه های آلمان سپری کرده و بدینوسیله تجارب علمی و فرهنگی بسیاری را در آلمان کسب کنید. این مطلب باید در چارچوب همکاری های دانشگاهی بین دانشگاه های آلمان و ایران صورت گیرد.

مقاطع تحصیلی در آلمان

در سال های اخیر مقاطع تحصیلی در آلمان به طبع برنامه بلونیا ) Bologna ( تغییرات اساسی)  را تجربه کرده اند به این نحو که دو مقطع تحصیلی لیسانس ( Bachelor) و فوق لیسانس  Master)به ترتیب جایگزین مقاطع سنتی دیپلم(Diplom) و ماگیستر (Magiste)  شده اند. در هنگام جستجوی رشته و دانشگاه مورد دلخواه خود امکان دارد   هنوز مقاطع سنتی را بیابید. مدرک دیپلم بیشتر در خصوص رشته های تحصیلی در حوزه های علوم اجتماعی ، را بیابید. مدرک دیپلم بیشتر در خصوص رشته های تحصیلی در حوزه های علوم اجتماعی، اقتصادی، طبیعی و مهندسی و مدرک ماگیستر برای رشته های تحصیلی علوم انسانی می باشد.

رشته های تحصیلی در آلمان

آزادی در انتخاب دانشگاه و رشته یک قاعده ی کلّی در مراکز آموزش عالی آلمان است. یک جنبه ی آن این است که در آلمان هر دانشجو میتواند آزادانه مرکز آموزش عالی مورد نظر و استادان خود را انتخاب نماید. البتّه شرط لازم برای این انتخاب آزادانه، برآورده کردن شرایط لازم برای دریافت پذیرش است. 

به طور کلی شاید بتوان همه این رشته ها را در چند بخش کلی تقسیم کرد:

 • علوم مهندسی (همچنین شهرسازی و معماری)
 • ریاضیات و علوم تجربی (همچنین انفورماتیک و علوم کامپیوتر)
 • کشاورزی، جنگل و مراتع
 • پزشکی و علوم بهزیستی و درمانی
 • حقوق و اقتصاد
 • علوم اجتماعی و جامعه شناسی (همچنین ورزش و الهیات)
 • زبان و زبان شناسی، علوم فرهنگی، سیاسی
رشته های تحصیلی در آلمان

رشته های تحصیلی در آلمان

حتما مطالعه کنید  وقت سفارت فرانسه

انواع کالج های تحصیلی در آلمان

موارد زیر از جمله کالج هایی هستند که می توان در آنها شروع به تحصیل کرد:

• کالج برای رشته های پزشکی، زیست شناسی، داروسازی
• کالج برای رشته های ریاضی، علوم طبیعی و فنی
• کالج برای رشته های اقتصاد و علوم اجتماعی
• کالج برای رشته های علوم انسانی و آلمان شناسی
• کالج برای رشته های منحصراً زبان

امتحان کالج دو بار در سال برگزار می شود که معمولاً در پایان هر ترم کالج است. حد اقل
در سه رشته امتحان کتبی به عمل می آید. در کلیه رشته ها امکان برگزاری امتحان شفاهی
وجود دارد.
در صورت قبول نشدن در امتحان کالج، تنها یک بار و آن هم حد اقل بعد از گذشت یک نیم
سال، امکان تکرار دوره کالج تحصیلی در همان محل قبلی وجود دارد. چنان چه موفق شوید
دوره کالج را پشت سر بگذارید، مدرکی به شما داده می شود که به همراه این مدرک و قبولی
کنکور سراسری از ایران این امکان را به شما می دهد که در مجموعه انتخابی خود در رشته
مورد نظر پذیرش بگیرید.این مدرک در سراسر آلمان به رسمیت شناخته می شود.

انواع کالج های تحصیلی در آلمان

انواع کالج های تحصیلی در آلمان

وقت سفارت تجاری آلمان

یکی از راه های ورود به کشور آلمان اخذ ویزای کار آلمان می باشد. درخواست بسیاری از مهاجرین برای مهاجرت اخذ ویزای کاریاست ولی برای دریافت این نوع ویزا باید شخصی به عنوان کارفرما در کشور مقصد شما را استخدام کند واین موضوع خود شرایط خاصی دارد.در کشور آلمان و در کل اتحادیه اروپا برای استخدام اشخاص باید کارفرما به مدت ۳ ماه در روزنامه و اینترنت آگهی دهد اگر در کشور خود متقاضی یافت نکرد باید به مدت ۳ ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی دهد و اگر مجددا متقاضی یافت نکرد، میتواند برای شما دعوتنامه کاری ارسال نماید و باید نشان دهد که از لحاظ مالی شما و خانواده شما را تامین میکند.این پروسه کمی دشوار است ولی اگر شخصی به عنوان دانشجو در آلمان باشد می تواند به محض آگهی شدن شغل اقدام به دریافت مجوز نماید.یعنی اگر شما در کشور آلمان کارفرمایی دارید میتوانید از طریق تحصیل وارد خاک آلمان شوید و پس از آن اقدام به اخذ ویزای کار آلمان نمایید.

وقت تجاری سفارت آلمان

وقت تجاری سفارت آلمان

مدارک لازم برای وقت سفارت تجاری آلمان

1. دو قطعه عکس رنگی تمام رخ زمینه روشن بدون عینک و لبخند در ابعاد‎ ‎‏45‏‎‏×35 میلیمتر که ظرف یکسال اخیر گرفته ‏شده باشد. لطفا  از الصاق عکس‌ها روی فرم درخواست صدور روادید خودداری فرمائید.‏
‏2.‏ تکمیل فرم درخواست صدور روادید در سه نسخه. تقاضا دارد به کلیه پرسش‌های این فرم به صورت دقیق پاسخ ‏دهید.‏
‏3.‏ ارائه مدارک شغلی از قبیل روزنامه رسمی – کارت بازرگانی – جواز تولید – پروانه کسب – فیش حقوقی – گواهی دانشجویی – لیست بیمه بهمراه کپی آن.‏
4. در صورت شاغل بودن همسر ارائه مدارک شغلی همسر
‏5.‏ بیمه درمانی مسافرتی برای طول مدت سفر به همراه کپی آن. چنانچه بیمه مسافرتی از آلمان باشد به عبارتی شخص ‏دارای کارت بیمه از یک دفتر بیمه در آلمان باشد می‌بایست تائیدیه‌ای به تاریخ روز از بیمه ضمیمه باشد.‏
6.گذرنامه متقاضی به همراه کپی از صفحات 2 و 3. گذرنامه باید از زمان پایان روادید درخواستی، به مدت حداقل 3 ماه ‏معتبر باشد.‏
7.شناسنامه متقاضی و شناسنامه همسر وی به همراه کپی
8.‏ارائه سند مالکیت که بنام متقاضی و یا همسر متقاضی باشد. به همراه کپی آن.‏
9.پرداخت هزینه صدور روادید به میزان -/000/410 ریال لطفا ً جهت پرداخت هزینه صدور روادید اسکناس‌های ‏ده هزار ریالی و یا بیست هزار ریالی ” سالم ” به همراه داشته باشید.‏

جام جهانی 2018 روسیه

گروه بندی جام جهانی 2018 روسیه

کمتر از شش ماه دیگر بیست و یکمین دوره رقابت‌های جام جهانی 2018 فوتبال در روسیه آغاز می شود آیین قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی روسیه برگزار شد و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند. اجرای مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه…
تیم ملی ایتالیا

عدم صعود تیم ملی ایتالیا به جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایتالیا (به ایتالیایی: Nazionale di calcio dell’Italia) نماینده ایتالیا در رقابت‌های فوتبال است و توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) مدیریت می‌شود. ایتالیا با چهار دوره قهرمانی در سال‌های ۱۹۳۴ (میلادی)، ۱۹۳۸، ۱۹۸۲ و ۲۰۰۶، به …
بهترین مکان برای تماشای ستارگان

بهترین مکان برای تماشای ستارگان

تماشای آسمان پرستاره در شب یکی از لذت‌های بزرگ زندگی است که به لطف شهرنشینی از آن محروم هستیم. حدود ۸۰ درصد از آمریکایی‌ها که در نواحی شمالی آمریکا زندگی می‌کنند به دلیل آلودگی‌های نوری قادر به تماشای ستارگان در شب نیستند. البته تهران خودمان ه…
کلیسا

ده کليسای برتر دنيا

1.کلیسای جامع سنت واسیل (واسیلی مقدس)(روسی: Собор Василия Блаженного) یک کلیسای جامع در میدان سرخ، مسکو روسیه است که به دستور ایوان مخوف ساخته شد. این کلیسا در مرکز مسکو قرار داشت و بلندترین بنای مسکو تا سال ۱۶۰۰ به شمار می‌رفت. سازه اصلی «…
صربستان

جاذبه های توریستی صربستان

صربستان در جنوب شرقی اروپا قرار دارد. پایتخت صربستان شهر بلگراد است. صربستان حدودا ۱۵ قله با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا دارد و پنج پارک ملی به نام‌های دیِرآپ (Djerdap)، تارا (Tara)، کوپائونیک (Kopaonik)، سارمانتین (Sar ‎Mounta…

ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا

ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا، ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.   لاتاری آمریکا چیست؟ گرین کارت یک مجوز برای اقامت دائم در کشور مورد نظر است. گرین کارت به…
معرفی ورزشگاه های اسپانیا

معرفی پنج ورزشگاه بزرگ کشور اسپانیا

کشور اسپانيا حدود 73 استاديوم ورزشی دارد که برخي از آنها چند منظوره مي باشند، در این مجموعه به معرفي 5 ورزشگاه برتر این کشور خواهيم پرداخت. اگر از علاقه‌مندان به فوتبال یا از مسافران کشور اسپانیا هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید. ·ورزشگ…
Job-interview

نکات مهم روز مصاحبه اخذ ویزای شنگن در سفارت ها

آیا تا به حال در مورد اهمیت مصاحبه اخذ ویزای شنگن از خود سوال کرده اید؟ در این مطلب شما را با اشتباهات رایج در مصاحبه اخذ ویزای شنگن آشنا می کنیم تا بتوانید با یک مصاحبه خوب، شانس گرفتن ویزا را افزایش دهید. اگر درخواست ویزای شنگن شما رد شد، یک د…
وقت سفارت آلمان
3.5 (70.91%) 11 votes
وقت سقارت | وقت سقارت ایتالیا | وقت سفارت فرانسه
عضویت در کانال تلگرام