وقت سفارت اسلوونی

وقت سفارت اسلوونی

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت اسلوونی

پس از تایید کانفرم شما توسط سفارت با شما تماس گرفته می شود و پس از پرداخت هزینه کانفرم شما ارسال خواهد شد.

منتظر دریافت وقت سفارت خود باشید

منتظر دریافت وقت سفارت خود باشید

بستگی به زمان و وقت سفارتی که برای کشور خاصی می خواهید زمان وقت ملاقات شما در سفارت تعیین می شود.

بعضی از کشور ها در همان روز زمان وقت سفارت شما تعیین می شود.

و در بعضی دیگر بسته به زمان درخواست شما 1 تا 30 روز زمان می برد.

مدارک تعیین وقت سفارت

ارسال مدارک جهت تعیین وقت سفارت

مدارک زیر جهت تعیین وقت سفارت به شماره 09031991712  تلگرام شود.

ارسال پاسپورت

ارسال عکس 3 در 4 یا  6در6

شماره موبایلی که حتما در دسترس باشد.

دعوتنامه تجاری (مخصوص افرادی که ویزا تجاری می خواهند)

نکات مربوط به وقت سفارت اسلوونی

عدم دریاقت وقت

در صورتی که سفارتی به هر جهت (ازدحام مسافر ، دستور کارگزار سفارت ، دستور سفیر یا دولت آن کشور و…) در آن ماه به مسافران وقتی داده نشود ، ویزا پارت هیج مسئولیتی بابت این مسئله ندارد .

توجه داشته باشید هزینه دریافت وقت پس دریافت کانفرم گرفته خواهد شد.

نقصی مدارک

درصورت وجود نقصی در مدارک ارائه شده به سفارت ویزا پارت مسئولیتی بابت مشاوره و توضیح بابت مدارک برای هر سفارت ندارد

ریجکت شدن مسافر

درصورت عدم ویزا شدن ویزاپارت هیچ مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت

تماس با پارت ویزا

جهت تماس با پارت ویزا با شماره (4 خط ویژه) 02186043219یا 09031991712 تماس حاصل نمایید.

هکاری با آژانس ها

ویزا پارت با تمامی آژانس های گردشگری و همکاران در زمینه دریافت وقت سفارت با نرخ کمتر همکاری خواهد کرد .

زمان تعیین وقت

زمان تعیین وقت سفارت شما در یک بازه زمانی 5 تا 20 روز خواهد بود و هیچ قولی برای دریافت ئقت در یک روز خاص داده نمی شود

ارسال مدارک و پاسپورت برای وقت سفارت ایتالیا

لطفامدارک زیر را ارسال نمایید : 

تصویرصفحه اول پاسپورت باکیفیت مناسب 

تصویر برگه رزور هتل در صورت وجود

تصویر 3*4 را به شماره ایرانسل 09303191712 یا آی دی تلگرام italiatime@ ارسال کنید 

ارسال سریع از طریق دکمه زیر میسر می باشد.

انواع وقت سفارت اسلوونی:

 • وقت سفارت تجاری اسلوونی

اسلوونی یکی از کشور های حوزه اتحادیه اروپا همچنین پیمان شینگن است. این 28 کشور اروپایی که واحد پول آن ها یورو است، شرایط اقتصادی خود را از یکدیگر تبعیت می کنند. اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا به صورت یکپارچه در آمده است و حتی قوانین کار در کشورهای این اتحادیه تقریبا مشابه است. این کشورها، همچنین در اعطای اجازه اقامت دادن و تابعیت هم به صورت مشابه در اکثر اوقات عمل می کنند. بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کاری در اتحادیه اروپا، بدین صورت است که شغل مورد نظر می بایست در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به مدت 3 هفته آگهی گردد.

در همین زمان، اگر هیچ داوطلبی از 28 کشور عضو این اتحادیه، جهت قبول این شغل اقدام نکرد، در این زمان، سازمان ها می توانند نیروهای مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه، به خدمت گیرند. بنابراین باید گفت پیدا کردن شغل برای افراد خارج ار اتحادیه اروپا بسیار سخت خواهد بود با توجه به دشوار بودن این روند و با توجه به قوانین حال حاضر اتحادیه اروپا، بهترین روش پیش روی متقاضیان اخذ اقامت دائم اسلوونی، اقدام جهت اخذ ویزای تجاری اسلوونی و راه یاقتن به خاک کشور اسلوونی و در پی آن اقدام جهت اخذ ویزای تجاری اسلوونی می باشد. لازم به ذکر است، افرادی که موفق به اخذ ویزای کاری اسلوونی می شوند، پس از حدودا چهار سال کار در اسلوونی و پرداخت مالیات به دولت اسلوونی، می توانند موفق به اخذ اقامت دائم اسلوونی شوند.

معمولا بری اخذ هر نوع ویزایی یک سری مدارک متفاوت نیاز است. ولی در کل این مدارک اصلی ترین مدارکی هستند که باید برای گرفتن ویزای تجاری اسلوونی نیاز است.

مدارک لازم برای وقت سفارت تجاری اسلوونی:

 1. اصل گذرنامه با ٣ ماه اعتبار از تاريخ انقضای مدت رواديد و داری حداقل ٢ صفحه خالی (امضاء شده).
 2. دعوتنامه
 3. ریزپرینت حساب بانکی
 4. گواهی تمکن مالی بانک
 5. فیش حقوقی
 6. گواهی اشتغال به کار
 7. گواهی ثبت شرکت/ پروانه کسب، پروانه مطب
 8. سند ملکی
 9. شناسنامه
 10. سایر مدارک
 11. کپی بیمه
 • وقت سفارت دانشجویی اسلوونی

اصلی ترین شرط اعطای ویزای تحصیلی از سوی دولت اسلوونی اخذ پذیرش برای تحصیل در دانشگاه های اسلوونی است. برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش داوطلب باید دانشجوی رشته مورد نظر در کشور خود باشد و یا مدرک تحصیلی او در کشوری که آن را کسب کرده است و هم چنین در اسلوونی برای پذیرش دانشگاه کافی باشد. به عبارت دیگر دیپلم دبیرستان به تنهایی قابل قبول دانشگاه های اسلوونی نیست و قبولی در کنکور دانشگاه (سراسری یا دانشگاه آزاد) در رشته و مقطع مورد نظر، پیش شرط درخواست پذیرش است. دانشجویانی که در دانشگاه های ایران به تحصیل اشتغال دارند و یا داشته اند، باید گواهی صادره از دانشگاه و ریزنمرات مهر و موم شده ی خود ارایه دهند. در این گواهی باید منعکس باشد که فرد متقاضی از ادامه تحصیل منع نشده است. دانشکده های هنرهای عالی، و دانشگاه ها در بعضی از رشته ها (مانند پزشکی، داروسازی، اقتصاد و روانشناسی) امتحان ورودی – شامل امتحان کتبی و مصاحبه حضوری – نیز برگزار می کنند. برای دریافت پذیرش باید در این امتحان ورودی شخصا شرکت کرد.
دانشجویان خارجی باید پس از ثبت نام در دانشگاه های اتریش برای آموختن زبان آلمانی و در اکثر موارد در صورت پایین بودن نمرات چهار سال دبیرستان در دروس اصلی و مرتبط با رشته تحصیلی انتخاب شده، برای این دروس، یک دوره یک ساله تا دوساله ی پیش دانشگاهی (Vorstudienlehrgang) را بگذرانند.

مدارک لازم جهت وقت سفارت دانشجویی اسلوونی:

 1. درخواست رواديد بايد شخصا ارائه شود. سفارت اسلوونی در صورت ناقص بودن مدارک از قبول درخواست رواديد امتناع خواهد کرد. بررسی درخواست رواديد بطور معمول 3 تا 4 ماه به طول می انجامد.
 2. فرم درخواست ويزا که بطور کامل و خوانا پر شده و شخصا امضاء گرديده باشد (همراه با عکس)
 3. گذرنامه با مدت اعتبار کافی(حداقل 6 ماه از تاريخ درخواست رواديد)
 4. فتوکپی از تمام صفحات گذرنامه برای وقت سفارت اسلوونی
 5. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه برای وقت سفارت اسلوونی
 6. ترجمه شناسنامه با تاييد وزارت امور خارجه و تاييد سفارت اسلوونی
 7. تعهد نامه مالی که يا خود متقاضی در ايران يک حساب ريالی و يا ارزی به نام خود حساب باز کرده است و مبلغ 10000 يورو به حساب خود پول گذاشته و تاييد آن را از بانک می گيرد و به سفارت اسلوونی ارائه می دهد و يا آنکه متقاضی دعوت کننده ای در اسلوونی دارد.
 8. پرينت گردش مالی سه ماه آخر حساب ريالی متقاضی در ايران
 9. اصل و فتوکپی از پذيرش و يا تاييد دريافت درخواست پذيرش از يک دانشگاه يا (Fachhochschul) در اسلوونی
 10. گواهی عدم سوء پيشينه
 11. ترجمه گواهی عدم سوء پيشينه با تاييد وزارت امور خارجه و تاييد سفارت اسلوونی

کشور اسلوونی

تعیین وقت سفارت

کشوری در جنوب اروپا ی مرکزی است که پایتخت آن شهر زیبای «لیوبلیانا» (Ljubljana) است.این کشور که در مجاورت کوه‌های آلپ و دریای آدریاتیک قرار دارد، دارای آب‌وهوای متنوع است که در مناطق شمالی آب‌وهوای سرد و کوهستانی و بعضی از مناطق آن، آب‌وهوای معتدل دارد.
اسلوونی که با زیبایی‌های طبیعی خود شناخته شده است دارای جنگل‌ها، رودخانه‌ها و کوه‌های باشکوه است که هر بازدید کننده‌ای را محصور خود می‌کند و علاقه‌مندان به طبیعت را به سمت خود می‌کشاند. گردشگری در اسلوونی پس از ازدواج ملانیا ترامپ با دونالد ترامپ رونق بیشتری گرفت، شهرهای آرام آن به محلی برای اقامت گردشگران تبدیل شد.

پایتخت کشور اسلوونی

پایتخت کشور اسلوونی و با حدود ۲۷۰ هزار نفر جمعیت بزرگ‌ترین شهر این کشور است.شهر لیوبلیانا در مرکز اسلوونی و در حوضه آبریز لیوبلیانا واقع شده و در طول تاریخ به عنوان چهارراهی برای برخورد فرهنگ جهان اسلاو با فرهنگ‌های ژرمنی و لاتین بوده‌است. لیوبلیانا طی سده‌های پیاپی پایتخت منطقه تاریخی کارنیولا بود و در سده بیستم مرکز فرهنگی، آموزشی، اقتصادی، سیاسی و اداری اسلوونی شد، کشوری که از سال ۱۹۹۱ مستقل شده‌است.

جغرافیای اسلوونی

کوه Triglav با ارتفاع 2864 متر بلندترین قله در اسلوونی را داراست. بیشتر از 400 خرس قهوه ای در اسلوونی وجود دارد. 60 درصد از اسلوونی را جنگل ها تشکیل داده اند. بزرگترین پرش اسکی در جهان در اسلوونی با 60 رکورد جهانی ثبت شده است.
به دلیل جنگل های گسترده رنگ غالب اسلوونی سبز است. وسعت کشور اسلوونی 21.369 است. اسلوونی شامل زمین های پهناور و کشاورزی می باشد. یک قلعه در سنگ در اسلوونی به نام Predjama وجود دارد که از اصلی ترین صحنه های نمادی است.

معرفی 7 بازار محبوب کریسمس در باواریای آلمان

معرفی 7 بازار محبوب کریسمس در باواریای آلمان

بازار محبوب کریسمس در باواریا: آلمان هر ساله فصل تعطیلات را با 140 بازار کریسمس در سراسر کشور روشن می سازد. و با چندین بازار از مونیخ تا نورنبرگ، باواریا روح تازه ای می گیرد. چنین جشنواره های مردمی در آلمان به کریستکیندل مارکت معروف است و ا…
راهنمای سفر به بوداپست مجارستان در سه روز

راهنمای سفر به بوداپست مجارستان در سه روز

سفر به بوداپست می تواند یک انتخاب بی نظیر برای گردش آخر هفته در اروپا باشد. اگر به دنبال گردش آخر هفته در اروپا هستید، بوداپست با معماری بی نظیر، غذای های خوشمزه مجاری، بازار های خیابانی پر نشاط و موزه هایی با کلاس جهانی، می تواند انتخاب شما با…
جام جهانی 2018 روسیه

گروه بندی جام جهانی 2018 روسیه

کمتر از شش ماه دیگر بیست و یکمین دوره رقابت‌های جام جهانی 2018 فوتبال در روسیه آغاز می شود آیین قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی روسیه برگزار شد و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند. اجرای مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه…
تیم ملی ایتالیا

عدم صعود تیم ملی ایتالیا به جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایتالیا (به ایتالیایی: Nazionale di calcio dell’Italia) نماینده ایتالیا در رقابت‌های فوتبال است و توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) مدیریت می‌شود. ایتالیا با چهار دوره قهرمانی در سال‌های ۱۹۳۴ (میلادی)، ۱۹۳۸، ۱۹۸۲ و ۲۰۰۶، به …
بهترین مکان برای تماشای ستارگان

بهترین مکان برای تماشای ستارگان

تماشای آسمان پرستاره در شب یکی از لذت‌های بزرگ زندگی است که به لطف شهرنشینی از آن محروم هستیم. حدود ۸۰ درصد از آمریکایی‌ها که در نواحی شمالی آمریکا زندگی می‌کنند به دلیل آلودگی‌های نوری قادر به تماشای ستارگان در شب نیستند. البته تهران خودمان ه…
کلیسا

ده کليسای برتر دنيا

1.کلیسای جامع سنت واسیل (واسیلی مقدس)(روسی: Собор Василия Блаженного) یک کلیسای جامع در میدان سرخ، مسکو روسیه است که به دستور ایوان مخوف ساخته شد. این کلیسا در مرکز مسکو قرار داشت و بلندترین بنای مسکو تا سال ۱۶۰۰ به شمار می‌رفت. سازه اصلی «…
صربستان

جاذبه های توریستی صربستان

صربستان در جنوب شرقی اروپا قرار دارد. پایتخت صربستان شهر بلگراد است. صربستان حدودا ۱۵ قله با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا دارد و پنج پارک ملی به نام‌های دیِرآپ (Djerdap)، تارا (Tara)، کوپائونیک (Kopaonik)، سارمانتین (Sar ‎Mounta…

ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا

ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا، ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.   لاتاری آمریکا چیست؟ گرین کارت یک مجوز برای اقامت دائم در کشور مورد نظر است. گرین کارت به…
وقت سفارت اسلوونی
5 (100%) 1 vote

عضویت در کانال تلگرام