قوانین سفارت ایتالیا

قوانین سفارت کشور ایتالیا
قوانین سفارت ایتالیاReviewed by دستورالعمل های امنیتی سفارت کشور ایتالیا on Dec 4Rating: 5.0دستورالعمل های امنیتی سفارت کشور ایتالیانکات ، مسائل و دستورالعمل های مهم و امنیتی که باید توسط مسافران در رابطه با سفارت کشور ایتالیا به آن توجه شود. این دستورالعمل ها از جانب سفارت کشور ایتالیا در تهران تنظیم شده است.

دستورالعمل های امنیتی سفارت کشور ایتالیا در تهران

مسافران عزیزی که قصد مراجعه به سفارت کشور ایتالیا را دارند ، باید موارد ، نکات و دستورالعمل های زیر که توسط سفارت کشور ایتالیا در تهران تنظیم شده را رعایت فرمایند. این موارد به شرح ذیل است : 

قوانین سفارت ایتالیا

1.   در صورت درخواست روادید برای کودکان زیر 12 سال، مدارک مربوطه باید توسط والدین یا قیم قانونی آنها ارائه

گردند. از همکاری شما سپاسگزاریم.

2.   به اطلاع می رساند که ورود تلفن همراه، کامپیوتر شخصی و تبلت به داخل اداره کنسولی ممنوع می باشد. از مراجعین محترم خواهشمندیم در رعایت این امر کوشا باشند. از همکاری شما سپاسگزاریم.

3.   به اطلاع می رساند که تنظیم وقت جهت ارائه مدارک بصورت رایگان انجام می شود. هیچ آژانس یا واسطه ای حق ارائه چنین خدماتی را ندارد. هرگونه پیشنهاد در این راستا از سوی افراد یا

نهادهای غیر، به منزله کلاهبردی بوده و مراتب می بایست سریعا به اطلاع مقامات ایرانی و مسئولین این سفارتخانه رسانده شود.

قوانین سفارت ایتالیا در تهران

به استحضار مسافرین محترم می رساند که رعایت موارد بالا پس از اخذ وقت سفارت ایتالیا ، برای طی شدن مراحل موجود در سفارت ، کاملا ضروری و باید توسط مسافرین عزیز رعایت شود .

بدیهی است که عدم رعایت نکات مذکور ، باعث ایجاد خلل در روند کارهای سفارت می شود. از تمامی هم وطنان عزیز خواهش می شود قوانین سفارت ایتالیا را بخوبی رعایت نمایند.

قوانین سفارت ایتالیا

قوانین سفارت ایتالیا

قوانین سفارت ایتالیا
امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *